Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Witajcie, to mój ostatni post tutaj.

Niedawno rozstałem się z dziewczyną. Dlatego nie wchodziłem na wykop bo nie miałem zwyczajnie na to czasu ani głowy. Nie będę też wracać na wykop bo mam swoje osobiste problemy i szkoda mi zwyczajnie czasu na marnowanie go z oponentami którzy widzą świat zerojedynkowo i że coś istnieje albo białe albo czarne. Życie jest dużo bardziej skomplikowane i nawet kiedy wydaje się że wszystko jest okej to i tak problemy mogą wrócić więc dlatego jutro uruchamiam procedurę usuwania konta by zając się od nowego roku sobą, pójść do psychologa i zadbać o siebie w innych aspektach życia.

Nie wstydzę się tego bo uważam że życie to sinusoida i składa się z lepszych i gorszych momentów. Teraz mam gorsze ale wiem że za jakiś czas wrócą lepsze.

Życzę wszystkim dużo wiary w siebie w nowym roku, chęci do pokonywania przeszkód, odwagi do ryzyka i zmiany na lepsze. Pamiętajcie że wszystko się kiedyś może poukładać ale trzeba dołożyć własną cegiełkę. Wszystkiego dobrego.

Na koniec jedno słowo do mojego największego rywala na wykopie - @Pozytywny_gosc:
Nie próbuj rozkminiać co sie stało, dlaczego się rozstałem z różową. Pomimo tego że było fajnie i że doszło do zbliżeń to taką decyzję podjęła. Najwidoczniej mimo że jestem trochę przystojny to akurat wygląd to nie wszystko żeby kogoś utrzymać na siłę przy sobie. Każdy idzie w swoją stronę a ja staram się myśleć pozytywnie że znajdę kogoś lepszego.

Chociaż raz zachowaj się jak facet i nie rób screenów jak jakiś dzban. Nawet redpillowcy nie mają idealnego życia bo zwyczajnie składa się ono ze wzlotów i upadków.

#przegryw #blackpill #redpill #przemyslenia #milosc #zwiazki #rozwojosobisty #depresja
  • 53
po pierwszej linijce miałem nadzieję, że zrozumiałeś jak działa współczesny świat i że dla mężczyzny nie ma w nim innej nadziei niż wiadomo co.


@sqlserver: Właśnie dlatego wyjaśniłem dalej dlaczego nie chcę dłużej mieć konta na wykopie.
powodzenia, dobra decyzja z usunięciem konta, sam jestem w podobnej sytuacji, pracuj nad sobą, wyciągnij wnioski, poznasz jeszcze kogoś wartościowego


@Bigry95: Dzięki wielkie, wzajemnie życzę powodzenia!

Nie ma co rozkminiać tych tematów z ludźmi którzy w 99 procentach nie mają żadnych głębszych doświadczeń i ich jedyną perspektywą jest brak perspektywy na cokolwiek.
HAHHAAHAHA widać znalazła lepszego. Jakbys trzymał ramę i byl smalcem alfa to by Cie nie kopnęła w dupe. Redpill cuck hahaha


@Abu_Hajaar: Jesteś dumny ze swojej wypowiedzi? Gdybyś wiedział co to jest związek i wiedziałbyś czym jest męska solidarność to byś chociażby z szacunku dla samopoczucia tej osoby zamilkł a Ty wolisz ciągle ujadać.

Nie dziwie się że żadna na Ciebie w ogóle na Ciebie nie spojrzy, jeśli jesteś tak odklejonym
@eldzej_10: przepraszam najmocniej, że przez moje brutalne, prawdziwe, blackpillowe posty siadła ci calkowicie psychika. Mam nadzieję, że przepracujesz na terapii swoje problemy między innymi: przestaniesz oznaczać samego siebie na początku postu xD Kobiety nie lubią takiego zachowania beta

Na koniec jedno słowo do mojego największego rywala na wykopie - @Pozytywny_gosc:

Nie próbuj rozkminiać co sie stało, dlaczego się rozstałem z różową


@eldzej_10: przepracuj również swoje problemy z ego. Wszyscy
Oj oj oj chyba RAMA nie była trzymana


@RyouNarushima: Ciesze się że jeszcze jeden dzień tutaj (aby wszyscy z czarnego zakonu mieli szansę ostatni raz coś do mnie napisać) i będę mógł zająć się z powrotem normalnym życiem a nie bzdurnymi dyskusjami.

Ale baity z anonimowych nadal będziesz chyba pisał?


@RyouNarushima: Naprawdę myślisz że chce mi się zajmować takimi głupotami?
przepraszam najmocniej, że przez moje brutalne, prawdziwe, blackpillowe posty siadła ci calkowicie psychika. Mam nadzieję, że przepracujesz na terapii swoje problemy między innymi: przestaniesz oznaczać samego siebie na początku postu xD Kobiety nie lubią takiego zachowania beta


@Pozytywny_gosc: A ja mam nadzieję że w najbliższym czasie przepracujesz oznaczanie mnie w swoich postach (jednocześnie mając mnie na czarnej liście) co jest jeszcze bardziej idiotyczne aniżeli oznaczanie siebie w swoim poście. Na szczęście
@eldzej_10:

i będę mógł zająć się z powrotem normalnym życiem


Szczerze to wątpię, że takie masz jeśli piszesz w weekendy elaboraty na tematy okołoprzegrywowe i udajesz na tagach dla przegrywów samca alfa. W jeden dzień potrafiłeś napisać nawet kilka stron tekstu. Może kiedyś oczy ci się otworzą i przełkniesz w końcu czarną pigułkę.
owodzenia życzę, żeby Ci nigdy nie zabrakło dawek #cope i żeby rama była trzymana

I tak jak mówią redpillowcy- fake it till u make it bro!!!


@itsoverforme32445: Śmiej się śmiej - zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie. Redpill to nie cudowna pigułka ale coś co może pomóc zacząć w normalny i szczęśliwy sposób żyć.

Ale jak ktoś woli blackpillowe "it's over" i zatapianie się w bagnie przegrywu i beznadziei to jego
Szczerze to wątpię, że takie masz jeśli piszesz w weekendy elaboraty na tematy okołoprzegrywowe i udajesz na tagach dla przegrywów samca alfa. W jeden dzień potrafiłeś napisać nawet kilka stron tekstu.


@RyouNarushima: I właśnie tu się najbardziej pomyliłem - wy jesteście tak zamknięci na jakąkolwiek wiedzę że nawet nie jesteście w stanie przyjąć czegokolwiek innego niż wasze blackpillowe wysrywy. Ja chciałem trochę pomóc innym i nie udało mi się a po
nie jesteście w stanie przyjąć czegokolwiek innego niż wasze blackpillowe wysrywy. Ja chciałem trochę pomóc innym i nie udało mi się a po sobie zauważyłem że ja normalny gość jeszcze mogę utonąć w waszych odmętach.


@eldzej_10: Bo twoje wysrywy i redpillowe banialuki są niepoparte niczym i żadną naukową argumentacją. Wszystko to tylko dowody anegdotyczne i własne przemyślenia, które w świetle merytorycznej dyskusji mają zerową wartość.
Jak jak i wielu innych blackpillowców
@eldzej_10: Po co Ty się wdajesz z nimi w dyskusje? Żeby się nawet i zesrać to nie przegada, nie przetłumaczy, oni dalej swoje. A już najbardziej rozwala mnie właśnie opieranie się na jakichś badaniach naukowych zamiast spróbować w realu i przekonać się czy coś działa czy nie, to jednak nie, badania dowodzą że atrakcyjność fizyczna jest najważniejszym czynnikiem, z tego powodu nie ma sensu próbować bo i tak nic z tego
@Pozytywny_gosc: Te badania to na podstawie czego zostały opracowane? Jak mam rozumieć laski deklarowały albo faktycznie wybierały przystojnych mężczyzn bo akurat takich im podstawiono? Generalnie podstawiając sub5, normie i chadów w każdej sytuacji kiedy laski mają w czym wybierać można z palcem w dupie dowieść że wybiorą tych atrakcyjniejszych, ponieważ raz że mają wybór a dwa zwykłe prawa popytu i podaży to najlepszy dowód że wybiorą najlepszą partię. Czyli chadów. Bo
@Pozytywny_gosc: Bo to jest masówka to co tu się dziwić. Strzelanie shotgunem ze śrutu jak leci. Ale gdyby wstępnie selekcjonowali i nie marnowali czasu na nietrafione hity, wynik byłby inny. Nie wierzę że czegoś takiego nie da się wyrobić. Wystarczy trafiać we właściwy target. Czyli do o wiele mniej kobiet by podchodzili a mieliby po prostu lepsze statystyki ale tylko na tej bardzo wąskiej grupie. No ale tego to pewnie nie
@daro1: xD to jest identycznie gadania jak z socjalizmem: ,,socjalizm nie działał, bo bo to nie był ten prawdziwy jedyny tylko jakiś nieudany ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo jest z pua i całym gówno podrywaniem i tak samo brzmią te wasze śmieszne tłumaczenia, że na pewno ktoś to robił źle albo poszedł w masówkę. To już nawet nie jest śmieszne, to już jest żałosne. A poza
Ale nikt z blackpillowców nie był twoim kolegą, wiec o co się plujesz?


@Abu_Hajaar: Ale wy tylko udajecie braci, przyjaciół tworzycie "męską solidarność" ale tylko wtedy kiedy ktoś wyznaje wasze zasady i reguły, a kiedy ktoś nie wyznaje blackpilla to wyzywacie go od kołpiarzy, kuków, spermiarzy i sam Bóg wie co jeszcze.

Tworzycie tylko pozory bractwa i jakiejś solidarności ale tak naprawdę walczycie z mężczyznami wyśmiewając ich niczym julki feministki nienawidzące
xD to jest identycznie gadania jak z socjalizmem: ,,socjalizm nie działał, bo bo to nie był ten prawdziwy jedyny tylko jakiś nieudany ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo jest z pua i całym gówno podrywaniem i tak samo brzmią te wasze śmieszne tłumaczenia, że na pewno ktoś to robił źle albo poszedł w masówkę. To już nawet nie jest śmieszne, to już jest żałosne. A poza tym przewiń
Jak jak i wielu innych blackpillowców po prostu wierzę w naukę, więc serio - mogłeś podać choć kilka rzetelnych badań potwierdzających, że charakter ma znaczenie, że podrywanie działa, że status i zgrywanie alfy jest ważniejszy od wyglądu - ja bym naprawdę zmienił zdanie i spojrzał na wszystko od nowa, ale tak się nie stanie. Wiesz dlaczego? Bo takie badanie nie istnieją, bo to po prostu nie działa XD W zamian za to
@pawel8989: #!$%@? tego się spodziewałem XD żadnej sensownej argumentacji, tylko klasycznie:
-incelskie urojenia
-rzucanie anegdotami na przykładzie messiego
-własne obserwacje
-empiryczność

Gościu znowu rzucasz tutaj jakimiś skrajnymi przypadkami messiego jak zwykle nie patrząc na 90% reszty populacji mężczyzn, której się nie udaje i którzy kończą jak beciaki. Z tym nawet nie ma co dyskutować. Blackpill podaje ci tylko fakty, że wygląd jest najważniejszy, a wszystko inne schodzi na dalszy plan. Z
Gościu znowu rzucasz tutaj jakimiś skrajnymi przypadkami messiego jak zwykle nie patrząc na 90% reszty populacji mężczyzn, której się nie udaje i którzy kończą jak beciaki. Z tym nawet nie ma co dyskutować. Blackpill podaje ci tylko fakty, że wygląd jest najważniejszy, a wszystko inne schodzi na dalszy plan. Z nauką sobie dyskutuj. Nie ma sensu z tobą prowadzić dyskusji, bo jesteś tak utwierdzony w swoich przekonaniach i czerwonej religii że to
@Fekalny_okuratnik: Człowieku to wynika z niezrozumienia prostych praw rynkowych a nie dlatego że PUA to jakieś gówno. Co Ty myślałeś że jak może być inaczej jak się idzie na masówkę w podrywie? Pewnie zaraz zaczniesz wciskać że niepowodzenia na ulicy to wynik jakiegoś #!$%@? wyglądu a jak ktoś jest chadem to będzie miał tylko sukcesy. Tak bo potencjalna czyjaś żona, narzeczona, różowa w udanym i trwałym związku będzie tak chętna żeby
@eldzej_10:

Ale wy tylko udajecie braci, przyjaciół tworzycie "męską solidarność" ale tylko wtedy kiedy ktoś wyznaje wasze zasady i reguły, a kiedy ktoś nie wyznaje blackpilla to wyzywacie go od kołpiarzy, kuków, spermiarzy i sam Bóg wie co jeszcze.

Dlaczego mamy się solidaryzować, którzy pogarszają sytuacje na rynku matrymonialnym, albo próbują na nas zarobić

Tworzycie tylko pozory bractwa i jakiejś solidarności ale tak naprawdę walczycie z mężczyznami wyśmiewając ich niczym julki
Człowieku to wynika z niezrozumienia prostych praw rynkowych a nie dlatego że PUA to jakieś gówno. Co Ty myślałeś że jak może być inaczej jak się idzie na masówkę w podrywie?


@daro1: Nie ma nieskończonej ilości tekstów podrywów Jak dziewczynka ma milion opcji to ma małe szanse że zwiąże się z kimś sensownym bo przebieranie może się nigdy nie skończyć

Generalnie to wygląd/ilość podrywających o jak najwyższym wyglądzie decyduje o skuteczności
@navaare: Zakładając że w ogóle może wybierać a nie że już jest zajęta, jest na stałe czyjąś dziewczyną, narzeczoną czy żoną. Nie chodzi nawet o teksty ale o podchodzenie na ulicy do dziesiątek kobiet jak leci. Bo na czole to sobie żadna nie wypisze że akurat jest wolna albo zajęta więc próbują. Prawo statystyk, może któraś się trafi. To może być pierwsza z tych stu, może być ostatnia, może być dziesiąta,
@daro1: Jest jeden #!$%@? redpillowiec Paweł Grzywocz który głosi że możesz odbijać komuś dziołchę jak jest zainteresowana, nie dopieszczona ble ble ble(propagowanie puszczalstwa lasek) Swoją drogą zrobiłem mu #!$%@? na jego forum że takiemu typkowi który świadomie wcina się komuś w życie należałoby wklepać, no i nie ma też gwarancji jaki jest chłopak dziewczyny więc nie ma sensu ryzykować życia dla jakiejś cipki, także P.G. przestraszył się swoich ryzykownych poglądów w
@navaare: To często jest sprzedawanie marzeń i nic więcej. Ile to razy nie skomentowałem któregoś z jego filmów i o coś zapytałem to mi zawsze w odpowiedzi zaproponował wyszukać w google któryś z jego materiałów. A wszystko żebym kupił. Otarłem się z kilka razy o to że podobałem się jakiejś zajętej dziewczynie i kilka razy nawet z nimi randkowałem, tak na jeden wieczór. Oczywiście chłopak którejś z nich o niczym się