Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio w Decathlonie i widziałem kamizelki z obciążeniem, bodajże w przedziale 6-10 kg. Opłaca się je kupować do treningu w warunkach domowych? A może ktoś byłby w stanie polecić coś lepszego w podobnym przedziale cenowym (do 250). A może same gumy oporowe wystarcza do pompek? Ćwiczę podciąganie/pompki/dipy/przysiady i montuje sobie pomieszczenie pod to wiec się zastanawiam. #trening #kalistenika #mirkokoksy
  • 5
@Seiran24 Mam kamizelkę i polecam. Trenując w domu pompki można ciachać z dodatkowymi 10 kg. W sumie drążki też mam blisko i zdarza mi się regularnie zabierać. Znajomy ma z regulacją wagi, jak to co opisales i to nawet te kilka kilometrów na sobie wiezie rowerem jak się ustawiamy na trening.
@Seiran24: w sensie jak zakładasz je na ramiona? Jasne, fajnie można popracować nad eksplozywnoscią.

Edit:
A właśnie, montujesz sobie pomieszczenie do treningów i wspomniałeś o przysiadach. Chodzi o przysiady z obciążeniem? To nawet specjalnie nie musisz wtedy inwestować w obciążenie do pasa. A spoko pas + - 100zl.