Wpis z mikrobloga

@hehexdlollmao: Small dick energy to wyrażenie w języku angielskim oznaczające zarozumiałość i zbytnią pewność siebie, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistym rozmiarem członka, tylko ze stanem umysłu i zachowaniem.

Akurat o bodyshamingu, stereotypizacji i stygmatyzacji płci na wykopie to można by kilka książek napisać, więc zabawne, że cię to tak oburza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hehexdlollmao: No uderza w kompleks, bo wywodzi się z pewnego stereotypowego myślenia na temat schematu zachowania, które samo w sobie wynika z kompleksów i akurat mały kutacz bardziej je symbolizuje, niż utożsamia. Na wykopie ciągle widzę jakieś wyświechtane frazesy oparte na stereotypach, że baby są głupie, babom nie można ufać, baba bez bolca... itp., a także cała plejada stereotypów rasowych i etnicznych i takie komentarze dostają setki plusów, a jak Greta
które samo w sobie wynika z kompleksów i akurat mały kutacz bardziej je symbolizuje


@cutecatboy: Czekam na badania potwierdzające nawet nie przyczynowość a choć korelację mikroprącia z przechwalaniem się. #!$%@? tego samego poziomu co teoria przesiąkania i "baba zła pewnie slabo wyruchana hehe:. Jeśli tego nie widzisz to trudno, dalej mi się dyskutować nie chce.

Na wykopie ciągle widzę jakieś wyświechtane frazesy oparte na stereotypach, że baby są głupie, babom nie
@hehexdlollmao:
Ok, to odpowiem jak centrolewak często wyzywany od libków innemu lewakowi.
Pobłażanie prawackim klaunom tylko dlatego, że nie jesteśmy pajacami jak oni to droga donikąd. Nie ma co się z nimi cackać, bo oni się nie cackają. Nie ma co szukać z nimi kompromisu, bo oni i tak będą kłamać, mataczyć i oszukiwać.

Zobacz, co oni dziś robią. Koleś sobie dosłownie śmieszkuje o rżnięciu Grety. Tak, takich ludzi wręcz trzeba
#!$%@? tego samego poziomu co teoria przesiąkania i "baba zła pewnie slabo wyruchana"


@hehexdlollmao: Dobrze, że o tym wspominasz... bo to słowo w słowo była reakcja tego dekla na TT po tym jak się sparzył, ale tutaj się jakoś Rejtanem przed Gretą nie kładziecie.

Czyli bodyshaming i stygmatyzacja działa tylko w jedną stronę

Jak widać u ciebie dokładnie tak jest, tylko nie w tą stronę, którą sugerujesz.

To jest tak bezczelny
bo oni i tak będą kłamać, mataczyć i oszukiwać.


@RaghNaarRoog: a więc my też będziemy i to w dodatku srając do własnego gniazda obrażając facetów (ale tylko ich, bo kobiety są święte)

akich ludzi wręcz trzeba wyzywać od małych #!$%@?ów


@RaghNaarRoog: od facecików jeszcze i wysłać na front też

Jak widać u ciebie dokładnie tak jest, tylko nie w tą stronę, którą sugerujesz.


@e_m_p: to pokaż mi gdzie bronię
@Makowieciasto: 1. Jeśli „wyznajesz naukę” to jesteś normalnym człowiekiem o rozsądnym podejściu do świata i zdroworozsądkowych poglądach
2. Prawactwo to określenie m.in. na ludzi o antynaukowych, opartych na chłopskim rozumie poglądach
3. Terminem „Lewactwo” prawaki określają wszystko czego nie są w stanie zrozumieć, albo jest inne od ich „jedynej słusznej” wizji świata

Mam nadzieje ze objaśniłeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youngpablo: Dalej mam #!$%@? w wasze wojenki rzeczy są dobre jak są udowodnionez tak jak np. z LGBT bo zauważyłem że to "lewactwo mnie ciemięży" najczęściej się pojawią pod tematami LGBT, geje ich ruchają XD itd. no i oczywiście narzucają swoją orientację dzieciom XDDDDD oczywiście że są tacy ludzie ale to równie dobrze w każdym społeczeństwie się zdarza że ktoś narzuca swoje rzeczy światopoglądowe