Wpis z mikrobloga

Oxy mi mialo dojsc ale nie doszlo, wiec zrobilem i przed chwila wypilem metkata, popilem energolem zeby podbic, spale ze dwa szlugi pod rzad mocno sie zaciagajac na wejsciu, ciekawe czy pare dni detoxu i kofeina i inne skladniki z energola sprawia ze dobrze klepnie, czy tolerka jednak trzyma i bedzie srednio
#narkotykizawszespoko
  • 14
@cowboy9wer9wesd mozna walic w kabel, ale ja nigfy niczego nie walnalem jak probowalem walic raz to mi pod skore poszlo, a wiec pije, pić tez mozna oprocz walenia w kabel, ewentunie wlac strzykawka w dupe ale nie jestem zwolennikiem tej metody
@cowboy9wer9wesd walenie w kabel klepie mocniej, daje wjazd podobno az sie mdleje i rzygac sie chce tak mocny jest i tak przyjemnie, ale faza o wiele krotsza, i chcesz kolejnego strzala, a doustnie dziala slabiej, nie ma wjazdu ofc no moze jak po detoxie dluzszym wypijesz i jak wchodzi zajarasz szluga to jesf jakis lekka imitacja wjazdu ale to nie to samo co iv, doustnie tez mnjej uzaleznia, stopniowo wchodzi faza, i
A i doustnie o wiele musialbys wiecej metkatow zazywac, i dluzsze ciagi robic dzien po dniu, zeby doznac zatrucia manganem, bo watroba troche neutralizuje ten mangan czy cos pozatym wchlania sie on stopniowo i watroba se metabolizuje go po malu, iv omijasz watrobe, i cala dawka wbjja sie odrazu, wiec szybciej mangan ci zaszkodzi i bedzie trudniej sie wyleczyc z tego,
@Marek_Mostowiak jak chcesz to pisz, dam ci legit przepis, i dam ci pare rad, bo robiac to pierwszy raz mozna #!$%@? i nie klepnie i hajs zmarnowany
A CO DO ZATRUCIA SIE, WEJDZ NA MOJ PROFIL I PRZECZYTAJ NAJNOWSZY WPIS, NAPISALEM TAM ZE ZATRUCIE NIE WYSTEPUJE JESLI NIE ROBISZ PEWNYCH RZECZY
@cybulion w dupsko nie jestem zwolennikiem per rectum, Nie walilem akurat nigdy. Narkotykow w dupe, ale kiedys wlalem cala setke czystej wodki za pomoca strzykawki w dupe, rozwodniona do 15-20%, i ŻADNEGO EFEKTU, przez co mam uraz do tej metody, boje sie ze zmarnuje dzialke jakiegos narkotyku a szczegolnie metkata, dla mnie kazda jedna dzialka metkata, kazda #!$%@? jedna kropla jest na wage zlota, nie chce zmarnowac, wiec zazywam sprawdzona metoda -