Wpis z mikrobloga

Poświątecznie wrzucam kolejnego psiaka, którego odebraliśmy praktycznie kilka dni przed świętami...

Karmel- około 2-letni pies, który dotychczasowe życie spędził przykuty łańcuchem do budy, bez wystarczającej ilości jedzenia, co można wywnioskować po jego wychudzonym organizmie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma silną anemię, przerośnięte pazury, robaki zjadały go od środka. Organizm ogólnie wyniszczony, ale na szczęście badania krwi dały w miarę dobre wyniki.

Teraz Karmelka czeka suplementacja i cotygodniowe odrobaczanie, a niedługo także prześwietlenie woreczka żółciowego. Karmel obecnie przebywa w hoteliku.

Jeśli komuś zostało trochę zaskórniaków po świętach i chciałby zrobić dobry uczynek, to bardzo bym była wdzięczna za dorzucenie się do zbiórki na pomoc Karmelkowi (,)
Zbiórka: KLIK

#otoziaki- zapraszam do obserwacji, pod tym tagiem wrzucam nowości i aktualizacje
#pokazpsa #psy #pomagajzwykopem #katowice #opole #slask #zwierzaczki
cytmirka - Poświątecznie wrzucam kolejnego psiaka, którego odebraliśmy praktycznie ki...

źródło: comment_16723080984VXcYfHYxFKAkA8WDuIRzh.jpg

Pobierz
  • 50
@Leszek86: Można zgłosić każdy taki przypadek ale czy ktoś coś z tym zrobi? Nie wiem ¯_(ツ)_/¯ W Zakopanem to w ogóle patologia jesli chodzi o traktowanie zwierząt.
@cytmirka: Jezu, jaki bidok (,)


PS

@SinX87: @SebaE36: Ja kiedyś źle kupiłam karmę na Zooplusie - zamiast dla kota, to dla psa. Odezwałam się do schroniska i przyjęli z wdzięcznością, bo to też lepszejsze karmy były, a oni apelują o niekupowanie karm marketowych (podają listę polecanych marek dla ułatwienia). Dodam, że jak skontaktowałam się z zooplusem ws. zwrotu zamówienia, to potem odpisałam BOK, że jednak