Wpis z mikrobloga

Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie 13:00 17-letniego chłopaka z dziadkiem, ktory go uczy jeździć i dzieciak stanie przed sądem.

Tymczasem tow. Komendent Główny Policji obywatel Jarosław Szymczyk rozpieprdziela pół komendy granatnikiem z Ukrainy i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
#policja
Pobierz niezdiagnozowany - Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie...
źródło: comment_1672253241s5h2O00nokyILZlbxD7uXY.jpg
  • 152
@tyrytyty no to nie jest idiotyczny przepis. Jeśli się uczysz jeździć, to znaczy, że nie umiesz i ktoś musi Cię pilnować na drodze. Jak chcesz to robić beż pedałów po stronie pasażera? Sam robiłem teraz prawko i były sytuacje gdzie instruktor musiał używać tych pedałów, bo albo ja coś źle robiłem, albo ktoś się nam #!$%@?ł przed maskę i za wolno reagowałem.

Jeśli chcesz by rodzic Cię uczył, to jedzcie na jakiś
@LM2525: Panie nie ma czasu na czytanie artykułu, robimy jazdę


Wszystko czy to prawda czy wariował.

Dodam że sam się uczyłem jeździć z ojcem ale po po polnych drogach ewentualnie później po gminnych pustych drogach. Takich gdzie bym uszkodził mienie państwowe w postaci drzewa. Znaczy mi się tak śniło że tak było

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ranger: Jeżeli pominąć tytuł, to moim zdaniem z artykułu wynika, że dziadka tam nie było. A to zmienia postać rzeczy.

Poza tym, zarówno w tym, jak i innych artykułach można wyczytać, że policja kontrolowała pojazd, który "poruszał się że znaczną prędkością po parkingu". W żadnym wypadku nie chciałbym bronić policji. Ale jeżeli zatrzymali 17-latka, który zasuwał 70 km/h po parkingu sam (albo nawet z dziadkiem), bez uprawnień i twierdził że uczy
@tyrytyty bo ludzie dziela sie na tych dobrych i #!$%@?. I wprowadz taki przepis to zaraz bedziesz mial pelno szczyli na ulicach z osoba ktora ma prawo jazdy i takie tlumaczenie mozesz miec co krok.

Tutaj po prostu bardziej do policjantow mozna by sie przyczepic, bo sie #!$%@? bez potrzeby. Kiedys mi policjsnt mowil ze prawo prawem ale trzeba tez dobwszystkiego podejsc z głową. Jak kade z gory przedemna przejazd kolejowy byl,
@SavagePug: Zapłaci grzywnę nakazaną przez sąd i obligatoryjnie będzie miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś okres. Jak go w tym okresie złapią to już ciupa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno policja nie może dać mandatu w takiej sytuacji i sprawy załatwić na miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezdiagnozowany: nie chcę nic mówić ale za komuny jeździłem z ojcem samochodem na jedynce po takim placu mając max 10 lat. takie były niebezpieczne czasy. w wieku 12 lat zresztą jeździłem sam pociągami z przesiadką na pks - zaraz ktoś napisze że żyłem w patologicznej rodzinie.

p.s. dziwne, że dziadek nie dostał mandatu za udostępnienie pojazdu osobie bez uprawnień. zwykle za to dają.
@tyrytyty: "trzeba bronić monopoli wordów bo co innego by robili instruktorzy jazdy gdyby to rodzic mógł uczyć dziecko jeździć, jak to jest w wielu krajach na świecie? xD"

W wordzie nie uczy się jęździć tylko zdaje się egzamin. Instruktorzy to prywatne firmy i nie mają z wordem nic wspólnego.
@Ravenek Może najpierw zapoznaj się z policyjnymi statystykami, zobacz ilu dziennie jest zatrzymywanych niebezpiecznych przestępców, ile osób poszukiwanych, a potem wypisuj takie pierdy oparte na artykule jakiegoś pismaka, który szuka taniej sensacji.