Wpis z mikrobloga

Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie 13:00 17-letniego chłopaka z dziadkiem, ktory go uczy jeździć i dzieciak stanie przed sądem.

Tymczasem tow. Komendent Główny Policji obywatel Jarosław Szymczyk rozpieprdziela pół komendy granatnikiem z Ukrainy i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
#policja
Pobierz niezdiagnozowany - Polska policja zatrzymuje na pustym parkingu 26 grudnia o godzinie...
źródło: comment_1672253241s5h2O00nokyILZlbxD7uXY.jpg
  • 152
@niezdiagnozowany: 17 latek uczy sie z pelnoletnim, posiadajacym prawo jazdy jezdzić na pustym parkingu. Sprawa sadowa, kary grzywny/wiezienia itp.

Polityk wywala 70 baniek nielegalnie z budżetu państwa... Nkewinny, 0 odpowiedzialności.

Polityk swoimi decyzjami #!$%@?ł polska gospodarkę, cale spoleczenstwo cierpi z powodu jego braku inteligencji - 0 odpowiedzialności.

Komendant glowny policji, wysadza swoje biuro nielegalnie przywiezionym granatnikiem na teren polski, naraza inne osoby na utrate zdrowia i życia, powoduje straty finansowe w
@DrHaze: Jest właśnie drogą niepubliczną O ILE zarządca nie ustanowi na nim strefy ruchu> Ale jest jeszcze jedna sprawa. Ja ten news zrozumiałem tak, że dziadek auto pożyczył ale on na miejsce przyjechał sam
@tyrytyty: i tu jest problem, bo jak większość, bierzesz temat na chłopski rozum. Gościu, takie działanie pozostawia szara strefę w miejscu w którym jej być nie powinno.

Generalnie mikro sędzia może być policjant i sam wydawać wyrok, tak jak "mu się wydaje". Ok, jak chłopak jeździ po parkingu, to ma "machnąć ręka". A kiedy jeszcze może? Jak syn znajomego ma przy sobie trawkę to może czy nie może? Albo inaczej! Ten
@niezdiagnozowany: miałem koleżankę którą uczył ojciec jeździć na pustym parkingu jakiegoś marketu budowlanego, podjechał do nich patrol przedstawili się wysłuchali i sobie pojechali.
Bagiety dzielą się na bagiety i panów bagietów, panowie bagieci uważają się za prawdy objawione i najczęściej są wyżsi stopniem dlatego zachowują się jak polacy na emigracji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezdiagnozowany: jak ja sie cieszę, że do policji nie poszedłem 6 lat temu, kiedy przeszedłem wszystkie testy i mieli mnie przyjąć do szkoły policyjnej. Teraz bym musiał ze wstydu znajomym mówić, że nie jestem policjantem, tylko męskim sex workerem.