Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@niezdiagnozowany: mogl uszkodzic mienie, oczywiscie wtedy by pewnie udawali ze dziadek prowadził ale to niepoprawne. Bylby problem z wyplata odszkodowania gdyby zlapali z kamerki co sie odwalalo.

Dziadek nie ma uprawnien i tyle, nie ma hamulca jak Lka i ma duzo lat, co ogranicza jego zdolność unikniecis wypadku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: z czym racje?

Jesli wprowadza mechanizm w ktorym gowniak moze sie ubezpieczyc, dziadek zrobi uprawienia i bedzie odpowiedzialny karnie za potencjalny wypadek i moga robić jazdy poza nauka jazdy na pustych parkinach to spoko, niech sie bawią.

A czekaj, to juz istnieje, mozna isc zaplacic za lekcje w Lce.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ale wiedz, ze jest to kretynskie. W wielu krajach wyglada to calkiem inaczej i jie trzeba takich procedur. Jak lubisz sobie bronic wszystkie polskie przepisy, nawet te kretynskie, to mam, nadzieje, ze nie jestes kolejnym #!$%@? hipokryta, ktory tutaj pajacuje w stylu ‚you must be fun at parties’ xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niezdiagnozowany: #!$%@? mnie obchodzi co robil. Z zalozenia nikt nie planuje wypadku, a tu chodzi o brsk srodkow prewencji, ktore towarzysza normalnej jezdzie, jak ubezpieczenie, ktore dziala tylko przy posiadaniu prawa jazdy.

Ale ty jestes odklejony. Policja zla bo tak, i jeszcze zamiast odpowiedziex na argumenty to tworzysz hiperbolizowane historyjki, 0 skill retoryczno-logiczno-erystycznego. Po polaku nie spodziewałem sie wiecej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bekonik: moze wygladac inaczej tylko mowie o prewencji w sprawie wypadkow. Jesli bedzie u nas prawo, ze ktos ponosi odpowiedzieealnosc (kasa i karna) to niech sie bawia.

Nie bronie przepisów tylko wysmiwam glupote opa.

Kazdy sie zesral, a jie widzi o co chodzi, problemem jest brak pewnych prewencyjnych mechanizmow ktore towarzysza komus z prawkiem jazdy, a gowniak (z dziadkiem, co moze juz sam nie powinien miec prawka, bo za stary) ich
  • Odpowiedz
dziadek nie ma kompetencji i prawnie zadnej odpowiedzialnosci za gowniaka, mimo wszystko dobra interwencja


@NewBlueSky: całe szczęście że Komendant Główny Policji miał kompetencje do przemytu broni i wystrzelenia jej w siedzibie głównej policji i poniósł za to odpowiedzialność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OddajButa123: to inna historia. Jak bedziesz tak porownywac dalej to wyjdzie, ze mozesz kogos zabic, zgwalcic, bo znajdziesz zabojce jak Hitler, ktory popelnil zabojstwa i nie zostal skazany prawomocnie, to ty tez nie musisz.

Glupia retoryka, nauczcie sie podstaw dyskusji, a pozniej włączajcie sie do rozmowy, bo zal to czytac.
  • Odpowiedz
Jak bedziesz tak porownywac dalej to wyjdzie, ze mozesz kogos zabic, zgwalcic


@NewBlueSky: no chodzi właśnie o to że szymczyk zrobił coś nieporównywalnie bardziej szkodliwego i nie poniósł żadnych konsekwencji, szkodliwość nauki jazdy na pustym parkingu jest dosłownie żadna

nauczcie sie podstaw dyskusji, a pozniej włączajcie sie do rozmowy, bo zal to czytac.


xDDDDDD
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: ty jesteś chłopie odklejony, że komendant główny policji robi co chce, na policję się czeka po kilka godzin, jak człowiek chce się wyspać w środku tygodnia a dra ci ryja w parku, a jak jakiś malolat jeździ 20 km/h na pustym parkingu to milicja obywatelska jest na miejscu i zamiast pouczyć, to #!$%@? grzywny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OddajButa123: no to idz o tym dyskutowac.

Ja mowie o tym co inni, czyli o prawie jak to ma dzialac. Spoko, tez moge sie zgodzic ze "fajnie by bylo" zrobić szkolenie gowniakowi, tylko ja chce uslyszec sformalizowana forme takiego prawa, ktore omawia najwazniejsze kwestie jak odpowiedzialnosc karna, kto mialby uprawnienia i e jaki sposob je zyskac, ubezpieczenia itp.

Bo te wszystkie zagadnienia buduja cos co juz istnieje i jest sformalizowane pod
  • Odpowiedz