Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi wytłumaczyć kim jest @Grooveer ? Dzień w dzień sra z tyłka jakimś wypierdem, jakimś bezwartościowym linkiem i konkluzją. Kto mu za to płaci? czy on jest głupi tak sam z siebie? Fascynujący "człowiek"
#covid19
  • 6
@lukaszb44:

@Grooveer to zawodowy trol, prawdopodobnie nie starszy niż 18-20 lat, który bez zastanowienia przepisuje to, co mu z agencji podeślą.
Mieszka w Warszawie, jest ogromnym fanem Friza i ekipy, oraz najprawdopodobniej miał problemy ze zdawaniem z klasy do klasy. Aktywny głównie na tagach koronawirusowych oraz, od 24 lutego, również na wojennych.
Sporadycznie palnie jakąś gafę o Konfederacji lub o sprawach damsko męskich.
Prywatnie przeciwnik "szczepień" na covida (wziął tylko 3
@velmar: Podziękował za tą dogłębną i konkretną analizę.

jest ogromnym fanem Friza i ekipy


To bardzo wiele tłumaczy.

Ze względu na braki w rozumowaniu oraz wyciąganiu najprostszych wniosków, poważniejsze rozmowy nie wskazane


To akurat stwierdziłem sam po przeczytaniu kilku jego postów, przy około piątym jego wysrywie już mi zaczęła latać powieka. Ale miałem go za "człowieka" z pasją lub jak kto woli, pożytecznego głupka. Dzięki za analize bo przez kolejny jego
@lukaszb44:

Nie ma sprawy.
Ja niestety straciłem na niego sporo nerwów bo za późno do mnie doszło, że jednak można być aż tak głupim jak on, i dzięki temu nadawać się na opłacanego trola. Potwierdzenie nastąpiło w lutym, gdy się zaczął lansować na geopolityka na tagach wojennych, razem z innymi, znanymi już wcześniej na wykopie trolami.
Aktualnie mam ten komfort psychiczny, że mnie zablokował, więc mogę prostować jego głupoty bez wdawania
Potwierdzenie nastąpiło w lutym, gdy się zaczął lansować na geopolityka na tagach wojennych, razem z innymi, znanymi już wcześniej na wykopie trolami.


@velmar:

Zapomniałeś o upgrejdzie historii wojennej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On i jemu podobni wrócili na koronkowy tag na jakiś czas... aż tu nagle spadły rakiety na wóz z kukurydzą i momentalnie nastąpił ponowny transfer na tag wojenny,stając się tym razem ekspertem od uzbrojenia ziemia-powietrze.