Wpis z mikrobloga

słuszna uwaga( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie coraz więcej robi się wpisów furiatów z byle powodu.


@bdg-bro: coraz więcej? Przecież to esencja wykopu od lat XD Nie ma dnia, żeby ktoś nie trafił w gorące z narzekaniem, kto co je na pracowniczej kantynie, że gówniak głośno w restauracji, że ktoś za wolno/za szybko jedzie, na rowerzystów, na tirowców, na innych kierowców, na stare baby itd. itp XDDD
@DiggerMeat: Chodziło mi o to że jest ciasno i muszę się przeciskać między samochodami żeby wejść do auta. Dodatkowo parkować idealnie w miejsce jak jest sporo aut koło siebie a mi się nie chce tego robić. Wolę zaparkować dalej od wejścia gdzie jest pełno miejsc otworzyć szeroko drzwi i się przejść.

Dodatkowo zarysowania od szczot łatwiej spolerować w razie co niż naprawiać odpryski od drzwi jak ktoś przywali.

Na koniec dodam
To tyle z perspektywy zachodniego odbiorcy.


@O2O2122: no po takim tekście, to już wiadomo, że to p0lak rodak na dorobku xDDD taki jesteś sprytny i oszczędny, ale pierwszy do telenoweli w postaci #!$%@? się na każdym kroku z ubezpieczycielami xD

Nikt nie daje #!$%@?, że sobie gąbką kawałek auta przetrzesz, gdy LECI czas za który zapłaciłeś.

ile ktoś siedzi na stanowisku to chyba jego sprawa


No chyba nie. Ktoś zajmuje stanowisko,
@WLADCA_MALP: Przy małej kolejce mam #!$%@?. Niech sobie myje. Też tak robię, zajmuje najmniej oblegane stanowisko żeby nikt nawet nie zauważył i myje. Z tym, że ja myję głównie w nocy.

Felg np. Nie umyję zwykłą lancą, a w domu nie mam takiego ciśnienia.
Kto mi zabroni dotykać własne auto moją szczotką/gąbką, takie regulaminy to jasna januszerka na zysk.


@0202122 rozumiem, że w restauracjach też się nie stosujesz do regulaminów i bierzesz własne picie bo nie będziesz januszerce przepłacał za cole, a ci nie będą Ci mówili co możesz robić przy ich stoliku? To biznes nastawiony na zysk, masz zapłacić za ich szczotkę, a nie zajmować stanowisko z własnymi narzedziami/środkami. Nie zgadasz się z tym to
Wieśniackie jest latanie z lancą i pucowanie swojej karocy z kija.


@O2O2122: xD
Nie ma to jak w zimę rozcierać piach na samochodzie szczotką i szmatką...
Jak dla mnie to dziadki mogą sobie siedzieć nawet i godzinę, byli pierwsi. I myć czym chcą nawet szczoteczką do zębów, nie ma regulaminu co do trwania mycia.

Ja na szczęście mam #!$%@? na mycie i czekam aż będzie padać :D (glownie z uwagi na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WLADCA_MALP: Jak nazwa wskazuje, myjnia bezdotykowa nie jest od szorowania po aucie.
Bez sensu jest tarcie piachu szmatami po lakierze by rysy robić kosztem czystości auta.

Auto szmatami to się dokładnie myje na dwa wiadra a nie tu.

Dodatkowo, jakim trzeba być dzbanem by w taką pogodę pucować auto gdy za myjnią plucha na drodze i za chwilę znów będzie wyglądać jak #!$%@?.

Ta myjnia teraz to szybkie spłukanie syfu z