Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Dzisiejszy temat to #dynamina, którą garstka #programista15k ma, bo na nią ciężko pracowała, a pozostała część w rozmowie z szefem, kolegami z pracy sprawia, że druga strona chce zasnąć.

Skąd zatem wziąć dynaminę? Podam kilka pro-tipów z mojej strony i zachęcam do dodawania kolejnych w komentarzach.
1. Z życia - wyjdź z piwnicy i poznaj kogoś, wejdź z nim w zabawną lub niewygodną rozmowę - nie zapominając przy tym o odpowieniej modulacji głosem i odpowiedniej gestykulacji.
2. Ubierz się jak człowiek - drogie ciuchy/butu/zegarki są dla ludzi dynamicznych, więc jeśli chcesz zostać dynamiczniakiem, to zainwestuj w to.
3. Uważasz, że pachniesz dobrze? To prawdopodobnie jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przejdź lepiej na tag #perfumy i poczytaj trochę o tym jak pachnieć dobrze/adekwatnie do sytuacji.
4. Zadbaj o dobry telefon - zauważ, że u dynamiczniaków zazwyczaj zobaczysz flagowe telefony - nie bez powodu - dobre fotki na media społecznościowe same się nie zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Fryzura, broda, rzeźba - wygląd fizyczny - poświęc kilka godzin w tygodniu, by nie wyglądać jak patyk, a zobaczysz, że zaowocuje to w przyszłości.
6. Nie bój się dziewczyn - to też osoby, z którymi możesz rozmawiać i trenować swój dynamizm - jeśli spełnisz poprzednie 5 punktów, to dziewczyny wręcz same będą chciały z tobą rozmawiać.

Jaki z tego profit?
1. Kasa
2. Fajni znajomi
3. Dobra praca
4. Ciekawe życie
5. Poczucie spełnienia
6. Dużo ciekawych znajomości - także z płcią przeciwną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracait #pracbaza #korposwiat #programista25k #redpill #praca #programowanie #gruparatowaniapoziomu
  • 34
@a5f5c1: To z przykrością muszę nazwać cię ignorantem. Każdy może wpłynąć na siebie, pracować nad sobą i w jakiś sposób doprowadzić do zmiany swojej osoby ale nie można stać się zupełnie inną osobą. Lekceważysz wpływ przeszłości na to kim jesteś. Nie da się tego zniwelować, uciąć, zapomnieć o tym. Można jedynie udawać.
ale nie można stać się zupełnie inną osobą


@AnonimoweLwiatko: masz na myśli nawyki i mocno utorowane w głowie zachowania? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli tak, to zgodzę się, że może być to trudne, ale uwierz mi, że jak będziesz udawał coś 1000 razy, to za 1001 razem stanie się to Twoim nawykiem, który mogłeś utworzyć w miejscu starego nawyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweLwiatko: na pewno by się zmienić, to dana osoba musi sama tego chcieć i jeśli działa z tym wystarczająco intensywnie, to da się zmienić naprawdę dużo zachowań/nawyków i stare doświadczenia zastąpić nowymi - lepszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie popadajmy w skrajności, żeby mieć dobrze wyglądającą sylwetkę - naprawdę nie trzeba dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@a5f5c1: Trzeba bardzo dużo + trzymać dietę
@a5f5c1: Ofc. Mi chodziło o wymienione przez ciebie ramy czasowe. Te kilka h mi schodzi na 1 trening + przygotowanie żarcia, a mimo to jest to za mało by mieć dobrą sylwetkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@a5f5c1: Kazdy chce miec kasę, samochody, domy i piekne kobiety. Problem jest taki, że po pierwsze to nie, a po drugie to szkodliwe tak myśleć i wpajać innym takie dyrdymały. Mam sporo pieniedzy i staram się być minimalistą, doceniam to co mam i jak żyli ludzie kiedy konsumpcjonizm nie byl dominującą wartością. Sami sobie serwujecie te problemy z brakiem sensu i dzielenie ludzi na dynamicznych i piwniczaków, czy jeszcze innych.
Sami sobie serwujecie te problemy z brakiem sensu i dzielenie ludzi na dynamicznych i piwniczaków, czy jeszcze innych.


@wanton: możliwe, że tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli mówisz, że jest jeszcze opcja, że można się cieszyć z tego, co się ma tu i teraz? ( ͡° ʖ̯ ͡°) bez wydziwiania i stawania się dynamiczniakiem?