Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Dzisiejszy temat to #dynamina, którą garstka #programista15k ma, bo na nią ciężko pracowała, a pozostała część w rozmowie z szefem, kolegami z pracy sprawia, że druga strona chce zasnąć.

Skąd zatem wziąć dynaminę? Podam kilka pro-tipów z mojej strony i zachęcam do dodawania kolejnych w komentarzach.
1. Z życia - wyjdź z piwnicy i poznaj kogoś, wejdź z nim w zabawną lub niewygodną rozmowę - nie zapominając przy tym o odpowieniej modulacji głosem i odpowiedniej gestykulacji.
2. Ubierz się jak człowiek - drogie ciuchy/butu/zegarki są dla ludzi dynamicznych, więc jeśli chcesz zostać dynamiczniakiem, to zainwestuj w to.
3. Uważasz, że pachniesz dobrze? To prawdopodobnie jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przejdź lepiej na tag #perfumy i poczytaj trochę o tym jak pachnieć dobrze/adekwatnie do sytuacji.
4. Zadbaj o dobry telefon - zauważ, że u dynamiczniaków zazwyczaj zobaczysz flagowe telefony - nie bez powodu - dobre fotki na media społecznościowe same się nie zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Fryzura, broda, rzeźba - wygląd fizyczny - poświęc kilka godzin w tygodniu, by nie wyglądać jak patyk, a zobaczysz, że zaowocuje to w przyszłości.
6. Nie bój się dziewczyn - to też osoby, z którymi możesz rozmawiać i trenować swój dynamizm - jeśli spełnisz poprzednie 5 punktów, to dziewczyny wręcz same będą chciały z tobą rozmawiać.

Jaki z tego profit?
1. Kasa
2. Fajni znajomi
3. Dobra praca
4. Ciekawe życie
5. Poczucie spełnienia
6. Dużo ciekawych znajomości - także z płcią przeciwną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracait #pracbaza #korposwiat #programista25k #redpill #praca #programowanie #gruparatowaniapoziomu
  • 34
@a5f5c1: Introwertycy nie są dynamiczniakami, to się nie łączy. Owszem, czasem istnieje potrzeba spotkania i socjalizacji ale w dużej mierze jest to męczące. Co dopiero udawać dynamiczniaka xD Nie zależy też wszystkim na oczarowanie każdego i skupienie na sobie uwagi. Co do wyglądu, zapachu, fryzury, kobiet i wyboru gdzie i jak spędzasz wolny czas, kwestia indywidualna, to sobie masz głównie się podobać. Wiadomo, że powinieneś być też akceptowany społecznie ale od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Introwertycy nie są dynamiczniakami, to się nie łączy.


@AnonimoweLwiatko: Ja jestem intro, a jednocześnie dynamiczna, co terass?

Jak zwykle mylenie introwertyzmu (czerpanie energii z życia wewnętrznego, analizowanie, preferowanie zajęć indywidualnych itd.) z brakiem skilla społecznego, nieśmiałością czy wręcz fobią społeczną. Lubię spotykać się i gadać z ludźmi, dobrze pracuję w grupie, tyle że dla równowagi potrzebuję też dużo ciszy i samotności.

Chyba że dynamiczny definiujesz jako upierdliwca, którego jest pełno wszędzie,
Co dopiero udawać dynamiczniaka xD


@AnonimoweLwiatko: a próbowałeś coś kiedyś udawać wystarczająco długo, by przestało to wyglądać na udawane?

Ciężko mi wierzyć w to, że introwertycy nie chcą podnosić swojego statusu społecznego/materialnego i wystarczy im mirkowanie z piwnicy. Każdy chce mieć dużo kasy, jeździć dobrymi samochodami i dobrze wyglądać - nie każdy wie, że może to osiągnąć i od tego jest ten wpis - by uświadomić wszystkim, że mogą to osiągnąć
Ja jestem intro, a jednocześnie dynamiczna, co terass?


@motokate: dzięki, że łamiesz te blackpillowe stereotypy mówiące o tym, że introwertyk siedzi tylko w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motokate: No właśnie, czerpanie energii z życia wewnętrznego, analizowanie, indywidualizm... Częste spotykanie się z ludźmi się z tym gryzie. Owszem, też lubię się spotkać ze znajomymi, wyskoczyć gdzieś raz na jakiś czas ale zbyt często jest to męczące. Introweryzm i dynamizm się ze sobą gryzie bo bycie dynamicznym to forma ekspresji, a introwertycy więcej przeżywają w sobie niż na zewnątrz. Brak "skilla" społecznego, nieśmiałość czy fobia nie mają nic do tego
5. Fryzura, broda, rzeźba - wygląd fizyczny - poświęc kilka godzin w tygodniu, by nie wyglądać jak patyk, a zobaczysz, że zaowocuje to w przyszłości.


@a5f5c1: Kilka godzin tygodniowo xD Chyba dziennie chciałeś napisać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweLwiatko: Bycie dynamicznym to miara jakościowa, Ty mówisz o ilości. Jestem sobie dynamiczna i ekspresywna w kontaktach i ogarnianiu życia i pracy, tyle że spędzam na tym mniej mojego czasu niż w przypadku ekstrawertyków, bo trzeba naładować potem akumulatorki.