Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Ja później bo w wieku 14 lat - jeszcze #!$%@? mnie moje 4 kobiety, co chwila któraś chciała się ruchać, budowa przez to się przedłużyła i wprowadziłem się dopiero mając 16 lat
  • Odpowiedz
@norbert-gie: nie jest to do końca taki głupi pomysł. Stopy procentowe mają tendencję do ustabilizowania się, najwyżej będzie mała korekta. Więc jeśli mają zdolność kredytową, to w perspektywie następnych kilkunastu lat mogą wyjść dość korzystnie na tym. Stopy procentowe muszą zostać w końcu obniżone, a niska marża zostanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak miałem 23 lata to w pierwszej pracy dostawałem 1200 PLNów brutto. Jako inżynier mechanik. Zazdraszczam (òóˇ)

@phty takie pensje to strzelam rok około 2000? Z ciekawosci jak ksztaltuja sie Twoje zarobki jako inzyniera z ok 20 letnim stażem?
  • Odpowiedz
@jmuhha:

ile mieliscie lat jak zaczeliscie budowac dom?

ja zaczynam: 23 lata


No ja już w wieku 6 lat zacząłem, do tej pory dziwie się ludziom bez ambicji, że tak podchodzą do życia. Wystarczy tylko chcieć i ruszyć 4 litery... i tak uważam że wiek 6 lat to zbyt późno na budowę domu i mam do tej pory wyrzuty sumienia i mnie to gryzie, że zmarnowałem tyle życia, zamiast zacząć
  • Odpowiedz