Wpis z mikrobloga

Z pozdrowieniami dla Maciejczuka zawsze zaniepokojonego jak jest pretekst mówienia o tym, że Ukraina chce coś anektować Polsce


Budanow co najwyżej niechlujnie obrysował granicę słowacko-ukraińską i węgiersko-ukraińską

#ukraina #polska #przemysl #bialapodlaska #chelm #wojna #geopolityka #maciejczuk
Aryo - Z pozdrowieniami dla Maciejczuka zawsze zaniepokojonego jak jest pretekst mówi...

źródło: comment_1672141799fDBGFcuyf7fMiLgr0kiigr.gif

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aryo: mnie bardziej martwi oddanie Królewca Niemcom. To jest wybitnie wbrew interesom Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Królewiec powinien być czeski, ewentualnie litewski lub polski.
Kolejna sprawa to nie oddanie Estonii rejonu Narwy i Łotwie terenów zabranych po II wojnie światowej. ;)
  • Odpowiedz
A poniżej przedstawiam screen człowieka mającego problem z myśleniem. Błąd Budanowa w narysowaniu mapy jest na NIEKORZYŚĆ Ukrainy, bo fragment Zakarpacia jest poza obrysem Ukrainy. No, ale jak ktoś jest debilem, to trudno xD

No i u Budanowa markerem pomyłka o grubość linii, a u Orbana "pomyłka" kosztem wielu regionów sąsiednich państw. Faktycznie prawie żadnej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aryo - A poniżej przedstawiam screen człowieka mającego problem z myśleniem. Błąd Bud...

źródło: comment_1672143335ffidIjhGMOR4ZYuaJrqtJq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aryo: ale ty jesteś żałosny, wszyscy mają w dupie tę twoje wysrywy robionę pod jedną tezę: jaka ta ukraina dobra i niewinna. Lepiej uważaj żeby ci konto na twitterze nie ściągnęli
  • Odpowiedz
ale ty jesteś żałosny, wszyscy mają w dupie tę twoje wysrywy


@alfaiomega1: Nadal więcej niż twoje wysrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepiej uważaj żeby ci konto na twitterze nie ściągnęli


Jeszcze mnie trochę narzekania z twojej strony, a wrócę też na wykop i moich wpisów będzie tu 100x więcej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
@Aryo: mnie bardziej martwi oddanie Królewca Niemcom. To jest wybitnie wbrew interesom Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Królewiec powinien być czeski, ewentualnie litewski lub polski.


@Unifokalizacja: W ogóle takie oddawanie czegokolwiek komukolwiek to są już straszne bzdury.

Niemcy już teraz mają gigantyczne problemy z taką Meklemburgią. Jak tam większość miejsc pracy wynika z j------o gazociągu do Rosji, albo z
  • Odpowiedz