Wpis z mikrobloga

@SpalaczBenzyny: Pytanie o ich wpływy w momencie wstąpienia Finlandii i Szwecji do NATO xD

Może się po tej wojnie okazać, że nikt nie będzie tam nawet garnizonu trzymać. Bo to będzie bez sensu w ramach nowej ruskiej doktryny wojennej.

#!$%@? wie, jak będzie wyglądać Flota Bałtycka w ramach tej doktryny - bo ktoś tam może na górze dojść do wniosku, że ta flota jest zbędna. Albo zostanie gdzieś przeniesiona do dupy,
@tomasz-maciejczuk:

a nie krec gownoburzy robiac ze mnie ukrainofoba i putinofila, co jest totalna bzdura.


To nie proś o przeprosiny za mapę, która nie przedstawia aneksji polskich terytoriów. Sam zwracałeś się o myślenie nad tym co się robi, a jednocześnie bez analizy robisz aferę o mapę

obejrzalem Twoj gif i musze przyznac, ze przekonales mnie. Rzeczywiscie popelnilem blad.


Temat jest więc zamknięty i nie musimy ciągnąć tematu dalej. Afera o nic
@tomasz-maciejczuk: a jakie środki farmakologiczne trzeba brać aby widzieć to tak jak Ty to widzisz :)
I co ? Ukraina po zwycięstwie na orkami zarządzi nowy podział ziem? Jak uzyska te ziemie?
Zaatakuje państwa Nato?
Zadzwoni do Niemiec i da im Królewiec ;))
@wladdan: ogladales moje wideo? Ja jasno nazwalem granice pl-ua na tej mapie bledem, a nie planami Ukrainy dotyczacymi ataku na Polske. Dodalem rowniez, ze sojusz polsko-ukrainski i przyjazn polsko-ukrainska to to, o co powinnismy dbac, gdyz ich rozpad lub korozja jest tym czego chce Kreml.
@wladdan: ja wychodze z pozycji ultra-pro-ukrainskich za co bylem krytykowany, a nawet fizycznie atakowany, nazywano mnie banderowcem i sprzedawczykiem m.in. za spotkanie z weteranem UPA, wysluchanie go i przyjecie jego przeprosin za to, co dzialo sie na Wolyniu. Nie rozumiem dlaczego jakakolwiek krytyka Ukrainy, nawet najmniejsza, od razu postrzegana jest jako przyjecie pozycji proputinowskich i antyukrainskich.
@Aryo: jestem zwolennikiem prawdy i sprawiedliwosci, dlatego jesli popelniam gdzies blad i ktos mi to udowadnia czarno na bialym, jak zrobiles to Ty, to nie pozostaje mi nic innego jak zrozumiec swoj blad i przeprosic za jego popelnienie. Najgorsze co mozna zrobic w takiej sytuacji, to isc w zaparte. Spotykalem sie z takimi ludzmi wiele razy w czasie swojej dzialalnosci i widzialem na wlasne oczy jak glupie i szkodliwe bywa takie
@tomasz-maciejczuk: może dlatego że wpisuje siè to w propagandę kacapską :)
Szukanie sensu w mapie na ścianie pomazanej markerem jest dla mnie dosyć dziwne … serio
Dlaczego ktoś proukraiński miałby się doszukiwać w tym jakiegoś sensu ;)
@wladdan: dlatego, ze wielokrotnie bedac na terytorium Ukrainy spotykalem sie z twierdzeniem, ze Przemysl to ukrainskie miasto okupowane przez Polske. I mowily mi to nawet osoby, ktore uwazaly sie za calkowicie proeuropejskie i propolskie. I nie widzialy w tym nic zlego. Ja widze w tym zagrozenie dla stosunkow polsko-ukrainskich i chcialbym, zeby temat naszej granicy zostal raz na zawsze zamkniety. Bez biadolenia o polskim Lwowie i bez biadolenia o ukrainskim Przemyslu.
dlatego, ze wielokrotnie bedac na terytorium Ukrainy spotykalem sie z twierdzeniem, ze Przemysl to ukrainskie miasto


@tomasz-maciejczuk: serio?
Byłem na Ukrainie ze względu na pracę w latach 2008-2017 po 10-15 razy w roku i tylko raz spotkałem pijaka który krzyczał chwała banderze :) i go koledzy wyprowadzili z knajpy … A Ty wielokrotnie spotykałeś się ze stwierdzeniem że Przemyśl to miasto ukraińskie.
Serio chciałbym Ci wierzyć.
A jeżeli można to w