Wpis z mikrobloga

@L3stko: Buahahaha a jeszcze ten człowiek niedawno nazywał mnie szurem, bo nie ufam międzynarodowym korporacjom. Więc definicja szura to po prostu ktoś kto nie ufa obecnej władzy czy to politycznej czy finansowej, nie ma to żadnego związku z kłamaniem bądź nie.
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: chyba zabraklo wytycznych od oficera prowdzacego. zamiast kiepsko (5 sekund audio, zdjecie jednego tweeta etc) nadawac jak zwykle na to samo, zaczeli walke ze wszystkim dookola. neuropa, neuropa never changes ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@plackojad: ale to nie ja mu tego bana zalatwilem. szkoda mojego czasu na tego radykalnego szura.
swoją drogą chlop mial centralnie meltdown w swieta. wpierw to co mu zakopalii. zrobił wpis zawolal zakopujących zeby sie spłakać i skasować im komentarze. xD myslalem w sumie ze zrobi ktos o tym spłakaniu wpis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potem ubzudral sobie z muskiem choc wczoraj dziwnym trafem wyszły kolejne
  • Odpowiedz
@Lukardio: szkoda ze tak dokladnie nie sledzicie (wy neuropa) tweetow afrykanera jak linkuje wątki o wplywie FBI na serwis za poprzedniego zarzadu czy podejscie do cenzury covidowej tez za poprzedniego zarzadu ( ͡º ͜ʖ͡º) to niedobra jest, madrzejsze o tym nie wspomniec ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@L3stko: znalezisko powinno polecieć za sam tytuł i opis. Ja wiem że poziom tego portalu szoruje po dnie ale to co robią polityczne boty to wbijanie pod muł.

@Lukardio: tak to jest jak się szuka pod swoją tezę z zasłoniętym ideologicznie mózgiem i wtedy nawet jak sarkazm w twarz strzeli to ciężko się połapać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz