Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam czasem co wchodzi z tagów #przegryw #blackpill w gorące i dochodzę do wniosku, że jedyną poprawną odpowiedzią na wpisy typu "jestem nieśmiały, nie mam znajomych, nigdy nie trzymałem za rękę co robić?" jest: "anon siedź z nami na wykopie cały dzień i pisz wpisy pełne jadu o julkach peklowanych przez oskarki deweloperskie".

Od wczoraj przegrywy mają bekę z tego, że ktoś dał całkiem sensowną poradę żeby pójść na kurs tańca. Ciekawy jestem ile z osób które toczą z tego bekę była na takim kursie? Obstawiam, że dla 90% udzielających się ich maksymalnym wyjściem ze strefy komfortu na które mogą sobie pozwolić jest zwalenie konia w cottonworldy gdy matka jest na chacie i nigdy nie będą mieć odwagi na zrobienie czegokolwiek oprócz podś#!$%@?ów na wykopie.

Zanim ktoś się zesra że nie wiem o czym piszę. Tak, byłem na kursie tańca. Nie, nie znalazłem na nim miłości życia. Ale za to poznałem sporo osób i byłem nawet na wyjeździe integracyjnym grupy. Czy zwiększyło to moją pewność siebie w interakcjach z kobietami? Jeszcze jak, nie boję się poprosić kobiety do tańca, a taniec do zawsze jakiś pretekst do dalszej rozmowy.

Dla osób które mają słabego społecznego skilla to jest bardzo dobra rada i lepiej byłoby gdyby toksyczni teoretycy ze świętych tagów zamknęli japy zamiast zniechęcać tych którzy są jeszcze do odratowania do robienia czegokolwiek konstruktywnego w swoim życiu.

#bekazwykopkow #bekazprzegrywow
0.....D - Tak sobie czytam czasem co wchodzi z tagów #przegryw #blackpill w gorące i ...

źródło: comment_1672040968fg04HBZ7cCp92OhTEgTltx.jpg

Pobierz
  • 81
jednak ja potrafię zachować kulturę wypowiedzi. A ty jedynie potrafisz wyzywać wszystkich którzy nie myślą jak ty.


@calinowski: przychodzisz pod mój wpis i piszesz w kretyńskim stylu a później dziwisz się że nazywam cię zgodnie z prawdą.

To jest ta słynna tolerancja?


lol, skąd pomysł że jestem tolerancyjny? xD
@0xFEE1DEAD po kij pomagać przegryw0m. Niech żyją w samotności, przynajmniej nie psują ludziom życia swoim charakterem.

Na początku nawet było ich szkoda, ale z czasem można zauważyć, że to po prostu obrażone na cały świat egocentryczne odpady społeczne z jakiegoś powodu przekonane o wyższości swojego bólu, bo nikt na pewno tak nie cierpi jak oni.

Ha tfu
@0xFEE1DEAD: większość z nich jest nie do odratowania, ale szanuję za próbę pomocy początkowym przegrywom którzy może jeszcze zaznają szczęścia w życiu zamiast gnicia na tagu i czytaniu codziennie że jest się nic nie wartym śmieciem
: to po #!$%@? isc na te kursy tanca czy splywy kajakowe skoro nie znajdzie nam to dziewczyny? W #!$%@? mam to jak sie tanczy sambe


@tekst123: #!$%@? gościu, czy ty każdą czynność w życiu warunkujesz tym czy znajdziesz tam ruchanie? xD Dość oczywistym jest, że do znalezienia dziewczyny potrzebujesz social skillsów, a na pewno bardziej je wyrobisz na kursie tańca czy spływie kajakowym niż siedząc przed komputerem i pisząc na
@mel0nik: >#!$%@? gościu, czy ty każdą czynność w życiu warunkujesz tym czy znajdziesz tam ruchanie?
Tak.

Dość oczywistym jest, że do znalezienia dziewczyny potrzebujesz social skillsów, a na pewno bardziej je wyrobisz na kursie tańca czy spływie kajakowym niż siedząc przed komputerem i pisząc na toksycznym tagu z innymi dzbanami.

social skillsy w niczym ci nie pomogą jak nie masz ładnej mordy
@0xFEE1DEAD: Dlaczego myślisz, że mógłbyś porozmawiać na poważnie z kimś, który wierzy w #blackpill czy #redpill ? To przecież nie są normalni ludzie. Uprawiają kult ofiary i użalają się nad sobą na tagach, a dodatkowo zamiast pracować nad sobą czy cokolwiek zmienić za wszystko obwiniają Polki czy czasami rząd Prawa i Sprawiedliwości za sytuację na rynku matrymonialnym xd.
>#!$%@? gościu, czy ty każdą czynność w życiu warunkujesz tym czy znajdziesz tam ruchanie?

Tak.


@tekst123: To jest wasz największy problem. Skupiacie całe życie na tym czy uda się po tym poruchać, a jak nie (albo nie od razu) to to nie ma sensu i lepiej siedzieć na wykopie, pluć jadem i się wzajemnie nakręcać w bycie jeszcze większym przegrywem.
Na pewno dziewczyny lecą na facetów, których jedynym celem w życiu
@tarushiba: >To jest wasz największy problem. Skupiacie całe życie na tym czy uda się po tym poruchać, a jak nie (albo nie od razu) to to nie ma sensu i lepiej siedzieć na wykopie, pluć jadem i się wzajemnie nakręcać w bycie jeszcze większym przegrywem.
Ok

Na pewno dziewczyny lecą na facetów, których jedynym celem w życiu jest ruchanie i tylko z tego względu chcą nawiązać znajomość

Dziewczyny lecą na przystojnych
Czy zwiększyło to moją pewność siebie w interakcjach z kobietami? Jeszcze jak, nie boję się poprosić kobiety do tańca, a taniec do zawsze jakiś pretekst do dalszej rozmowy


@0xFEE1DEAD: Pewności siebie raczej nie zwiększyło, po prostu potrzebowałeś tej umiejętności żeby nie czuć się że się zbłaźnisz, a jeśli zwiększyło twoją pewność siebie to jakaś ona tam wcześniej była czyli nie było tragedii

Co do danej recepty to beka była z tego
@0xFEE1DEAD: odpisalem temu chlopu co to zaproponowal ze bardzo dobra rada i polecam podobnie (znalezc hobby grupowe by poznac ludzi) ale wyzywaja mnie od jakichs normikow i wygrow, a Twoj wpis tak lajkowany, spoko fajnie jakas zmiana. I jeb pare scrolli dalej, i caly wykop #!$%@? obrazaniem chlopa od normikow : D i chadow i oskarkow. Takze dzieki za ten wpis. Bo mam to samo wrazenie. Wygryw na 10 dziewczyn ktore