Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam czasem co wchodzi z tagów #przegryw #blackpill w gorące i dochodzę do wniosku, że jedyną poprawną odpowiedzią na wpisy typu "jestem nieśmiały, nie mam znajomych, nigdy nie trzymałem za rękę co robić?" jest: "anon siedź z nami na wykopie cały dzień i pisz wpisy pełne jadu o julkach peklowanych przez oskarki deweloperskie".

Od wczoraj przegrywy mają bekę z tego, że ktoś dał całkiem sensowną poradę żeby pójść na kurs tańca. Ciekawy jestem ile z osób które toczą z tego bekę była na takim kursie? Obstawiam, że dla 90% udzielających się ich maksymalnym wyjściem ze strefy komfortu na które mogą sobie pozwolić jest zwalenie konia w cottonworldy gdy matka jest na chacie i nigdy nie będą mieć odwagi na zrobienie czegokolwiek oprócz podś#!$%@?ów na wykopie.

Zanim ktoś się zesra że nie wiem o czym piszę. Tak, byłem na kursie tańca. Nie, nie znalazłem na nim miłości życia. Ale za to poznałem sporo osób i byłem nawet na wyjeździe integracyjnym grupy. Czy zwiększyło to moją pewność siebie w interakcjach z kobietami? Jeszcze jak, nie boję się poprosić kobiety do tańca, a taniec do zawsze jakiś pretekst do dalszej rozmowy.

Dla osób które mają słabego społecznego skilla to jest bardzo dobra rada i lepiej byłoby gdyby toksyczni teoretycy ze świętych tagów zamknęli japy zamiast zniechęcać tych którzy są jeszcze do odratowania do robienia czegokolwiek konstruktywnego w swoim życiu.

#bekazwykopkow #bekazprzegrywow
0.....D - Tak sobie czytam czasem co wchodzi z tagów #przegryw #blackpill w gorące i ...

źródło: comment_1672040968fg04HBZ7cCp92OhTEgTltx.jpg

Pobierz
  • 81
po kij pomagać przegryw0m


@Dziekciu: Bo są szkodliwi dla młodych ludzi, którzy mogą mieć z nimi styczność oraz są potencjalnie niebezpieczni dla ludzi z zewnątrz, a w szczególności kobiet. Wbrew pozorom oni nie siedzą tylko w piwnicy, ale czasem wychodzą na ulicę. Wyobraź sobie, że ktoś taki uzna, że np. ciągłe chodzenie za twoją dziewczyną/siostrą/matką/córką jest ok, bo on chce, a jak ona się przestraszy to jest "#!$%@?ą księżniczką", która nie
Napisał o swoich osiągnięciach: nauczył się tańczyć i nie boi się prosić do tańca.

Ruchać tam się nie nauczył i nie poruchał, bo by o tym wspomniał.

Koleś po prostu nie chce przed sobą przyznać że głupio zrobił. Wydał hajs, popajacował, a to przegrywy z wykopu miały rację. I jak przełknąć ten gorzki blackpill?


@M_xxx: Reasumując - facet przyznał się do nieśmiałości, że mu z kobietami nie idzie, że postanowił coś
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja prawie nigdy nie widzę łysiejących gości, z cofnięta szczęka, wzrostem poniżej 170cm którzy chodzą za rękę z dziewczyną.


@tekst123: Bo za mało wychodzisz z domu. Polecam duże miasta, tutaj bez problemu zobaczysz takie obrazki ¯\_(ツ)_/¯ Kobiety lecą na ludzi przy których mają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Ktoś kto cały czas nawija o ruchaniu nie jest taką osobą nawet jeśli jest chadem 10/10. Max co taki
@Krysztalowa dobra to jest trafny punkt, ale oni nawet nie chcą pomocy.
Jak mówiłem kiedyś było mi ich jeszcze szkoda, ale widząc ich podejście to teraz totalnie już nie.

To są chorzy psychicznie ludzie, którzy z jakiegoś powodu swoje uposledsenie traktują jak pewnego rodzaju błogosławieństwo i oświecenie wywyższające ich na tle normalnych ludzi
@Dziekciu: Wiem i to jest straszne. To powinien być głośny temat społeczny, bo to nie jest coś, co się dzieje tylko w naszym kraju. Mi też nie jest ich szkoda, bo jakby nie patrzeć często mi się obrywa za sam fakt bycia kobietą i napisania im czegokolwiek. Mimo to wiem, że zostawienie ich samych sobie to chyba najgorsza możliwa droga, bo oni będą się nakręcać. To jest właśnie pieprzony efekt braku
gdzie ja napisałem że to jest recepta na słaby wygląd? To jest jakiś sposób dla ludzi którzy jedyną kobietę oprócz własnej matki widzieli w jpegu


@0xFEE1DEAD: Czyli są brzydcy. Nikt przystojny w życiu nie miał takich problemów...
@Krysztalowa najśmieszniejsze jest to że oni uważają że ich życie skrzywdziło, bo mieszkają w Polsce B i nigdy nie zaruchali i mają szpetna mordę.
Przecież takie powody to jest nic przy prawdziwych problemach jakie może mieć człowiek. Najczęściej to są ludzie którzy sobie wmówili bycie uświęconym przegrywem i no sami siebie nakręcają.

Nienawidzą wszystkich bo innym sie udaje i jak ktoś z ich grupy próbuje wyjść i coś że sobą zrobić to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@0xFEE1DEAD: to była porada dla gościa, który ma 30+ lat i nie ma w życiu nikogo, bo jak się nauczy kręcić, to nagle znajdzie przyjaciół xd to zenujaca porada, już lepiej było mu powiedzieć żeby na siłownię chodził albo żeby został mistrzem szachów.
@Mardo: no #!$%@? sam mam polacką mordę i nie jestem żadnym oskim. Gdybym trafił na te #!$%@? tagi na wykopie mając naście lat to pewnie skończyłbym jako antyspołeczny zjeb który nie wyszedł sprzed komputera bo się naczytał o jakiś chadach czy innych bzdur.
Pewności siebie raczej nie zwiększyło, po prostu potrzebowałeś tej umiejętności żeby nie czuć się że się zbłaźnisz, a jeśli zwiększyło twoją pewność siebie to jakaś ona tam wcześniej była czyli nie było tragedii


Oczywiście, że zwiększyło moją pewność siebie. Mi tańczenie na początku za cholerę nie wychodziło i jak raz czy drugi popełnisz błąd w powiedzmy kontrolowanym środowisku, a później się nauczysz to redukuje się lęk przed failami w sytuacjach społecznych i
no #!$%@? sam mam polacką mordę i nie jestem żadnym oskim. Gdybym trafił na te #!$%@? tagi na wykopie mając naście lat to pewnie skończyłbym jako antyspołeczny zjeb który nie wyszedł sprzed komputera bo się naczytał o jakiś chadach czy innych bzdur.


@0xFEE1DEAD: Ale tu nie chodzi o żadne czytanie o czadach, ale o to jak są traktowani. Ja sam miałem niedużo, bo 11 lasek, ale wszystkie nawineły się zanim wyłysiałem.
@0xFEE1DEAD: sam OP nawet nie miał jakichś szczególnych pretensji do całego świata. Odkrył, że jest antytalentem tanecznym i dziwię mu się, że wytrwał cały semestr, jak pewnie już po 3-4 zajęciach wiedział, że uja z tego będzie.

Największy polew mam z tych inceli, którzy zagrywają swoją trap kartą i zwalają swoje niepowodzenie na rzeczy, na które kompletnie wpływu nie mają. Czyli na wzrost, kształt szczęki, kształt twarzoczaszki, typ budowy ciała. Dzbany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: To nie jest zwalanie winy, tak działa świat są na to podstawy naukowe, jest tyle badań że wstyd temu zaprzeczać

Więc jak mogą zwalać na fakt, który jest nie zmienny, ludzie się rodzą i dostają, ale ja akurat urodziłem się #!$%@? i muszę #!$%@?ć 2 razy bardziej bo nie dość że mam #!$%@? geny, #!$%@? starych, to jeszcze nie za bardzo mam co w tym życiu robić żeby jako tako
@Makowieciasto: a widzisz, jednak wielu takich 'its over' ma partnerki i żyją sobie OK. Chłopy po 1,60, łysiejące w wieku 30 lat, z wyraźną nadwagą. W czym tkwi sekret? A w tym, że chętnie z nimi spędzam czas. Da się ich lubić, powiem wręcz że trudno ich nie lubić. Zawsze pomogą, podzielą się wiedzą czy jakąś ciekawostką, zarzucą żartem, pogadają.

Z bywalcami środowisk incelowskich spędza się czas tylko gdy się musi
po to że jeśli ktoś jest nieśmiały to jest to dobra opcja na przełamianie się i nabycie jakiejś pewności siebie.


@0xFEE1DEAD: pewność siebie jest oparta na sukcesach, sukces to może być kilka ONS/FWB, kilka związków kilkumiesięcznych, ślub czy dziecko

Pogadanie z dziewczyną to nie jest PEWNOŚĆ SIEBIE, gadając dziewczyną będziesz pewniejszy siebie w gadaniu z dziewczynami, ale związki to nie gadanie, trzeba wiedzieć też jak mówić, flirtować, dotykać, uwodzić, przewodzić, zarządzać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: No #!$%@? akurat bzdety jeśli chodzi o środowisko inceli, z resztą jak to chcesz sprawdzić pytać każdego czy jest incelem czy może wyczuwać XD tak jak niektórzy na wykopie pisali

Ja jestem #!$%@?, ale to dlatego że wymagam żeby ludzie byli racjonalni, staram się zrozumieć różne zawiłości, lubię ludzi z pokorą ale nie nawidze jak ktoś bez wiedzy #!$%@? bzdety

Mimo że jestem #!$%@? mam wymagania to mam znajomych którzy