Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Mega Książka z przekminą o której nie mogę przestać myślęc w kontekście #narkotykizawszespoko

Główny bohater w przyczepie campingowej, odkrywa przejście, które okazuję się przenosić w czasie do Dallas w roku 1963. Trafiając tam idzie do zlikwidowanej od lat burgerowni i zjadając tam burgera, stwierdza, że w jego czasach mięso i burgery to nędzna namiastka tego co tu w latach 60. Dlatego zaczyna kupować mieso i sprowadza je do swoich czasów, robiąc zajebisty biznes na niepowtarzalnych burgerach.
Później rodzi się w jego umyśle pomysł na zapobiegnięcie śmierci prezydenta Kennediego...

Ja natomiast tonę w mokrych snach, jak cudownie by było cofnąć się te 8 lat wstecz i naładowac do wora ekstatyczną pieśń przeszłości - prawdziwy mefedron i znowu zakosztować obciągania na tym...

#czytajzwykopem #ksiazki
KwantWykopu - Mega Książka z przekminą o której nie mogę przestać myślęc w kontekście...

źródło: comment_1671995921Wy6FjAvUeg8Lr4vQn78rzE.jpg

Pobierz
  • 6
@KwantWykopu no właśnie ja popełniłem ten błąd, że czytałem chyba te gorsze np. Cujo, dziewczyna, która kochała Toma Gordona, chudszy, rok wilkołaka. Wielki marsz niby jest wysoko w rankingach, ale także mi nie podszedł. Natomiast Dallas czytało się mega szybko. A "to" Chyba też jest film. Muszę kiedyś się zabrać, ale teraz głównie literatura faktu I książki o Izraelu;p