Wpis z mikrobloga

Kandydatura Hiszpana nie podoba się jednak wszystkim. Spore wątpliwości co do niej ma między innymi Cezary Kowalski. Dziennikarz "Polsatu Sport" zabrał głos w programie "Cafe Futbol".



- Czy my w dzisiejszych czasach powinniśmy wydawać tyle pieniędzy na gościa, który nie gwarantuje wyników? Przecież on ze złotym pokoleniem Belgów ugrał cudem trzecie miejsce - ocenił.

Kowalski ma innego faworyta. Dziennikarz wskazał osobę, która jego zdaniem powinna dostać szansę pracy z polską kadrą. Ma na myśli jednego z rodzimych trenerów, który już na początku roku był łączony z tą posadą.

- Jan Urban jest bardzo dobrym trenerem. Dajmy zarobić Polakowi - zaapelował.


Ja #!$%@? xD

#pilkanozna #reprezentacja
bezbekpol - > Kandydatura Hiszpana nie podoba się jednak wszystkim. Spore wątpliwości...

źródło: comment_1671982119yPGOmfcHuS3gRVhmzwhIQo.gif

Pobierz
  • 10
@bezbekpol: trochę prawdy w tym jest, jak już wydawać kasę na trenera z topu to może niekoniecznie takiego, którego największym osiągnięciem jest zmarnowanie jednej z najlepszych pod względem talentu generacji we współczesnym futbolu
którego największym osiągnięciem jest zmarnowanie jednej z najlepszych pod względem talentu generacji we współczesnym futbolu


@Bumelante: ale zdajesz sobie sprawę z tego, że te słynne "złote pokolenie" nie oznacza, że złoto MŚ ci się po prostu należy? Belgia, poza jednym wyjątkiem w 1986, NIGDY nawet nie powąchała strefy medalowej MŚ, a w 2018 udało im się zdobyć brąz, przegrywając w półfinale z Francją, która ostatecznie zwyciężyła w całym turnieju. Nawet gdyby
@taktykowo: Ja nie mówię, że Martinez to strzał w 10 i selekcjoner dla nas. Po prostu śmieszy mnie deprecjonowanie tego, co zrobił z Belgią, bo ktoś sobie ubzdurał, że mając świetną 11, ale praktycznie bez zmienników, możesz stawiać się na równi np. z Francją, która doszła do finału bez 5-6 kontuzjowanych zawodników (a i tak przegrała), albo Hiszpanią, która w pewnym momencie zdominowała futbol i tak samo mogła wystawić 2 drużyny.
@bezbekpol: ja mam na myśli, że jeśli chcemy awansować na euro i wyjść z grupy, to tak samo zrobi to Martinez, i tak samo Jasiu Urban. Ale chyba nie do tego dążymy, tylko chcemy selekcjonera z którym możemy pomarzyć o półfinale.
Dla mnie wyniki Martineza z Belgią to nie jest tragedia, ale nie ma też szału.