Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: nie wiem dlaczego ale te sesje powodują u mnie lekkie odepchnięcie, zwłaszcza że mam znajomych co jawnie twierdzą że posiadanie dziecka jest #!$%@?.
Jeden kumpel tęskni za byciem singlem, że nie może się na siłkę wyrwać, przestał się spotykać ze znajomymi.
Druga koleżanka zrobiła sobie 2 dzieci i nagrywa wiadomości do mojej z płaczem że psycha siada, że stary nie pomaga etc.

I nagle pojawiają się sesje szczęśliwej rodziny i
I nagle pojawiają się sesje szczęśliwej rodziny i inne madki klikają lajki - dla mnie to wyższy level bycia pozerem.


@Odwrocuawiacz: To raz, ale tez wydaje mi się, ze ten Instagram i FB tak wrosły w nasze spoleczenstwo, że stały się po prostu częścią świat, która trzeba odbębnić w wielu domach. Ona wie, ze nie jest kolorowo, ale tak samo jak zapali światełka na choince i poda dania wigilijne, mimo ze
@jutokintumi normalny człowiek nie zwraca na takie rzeczy nawet uwagi, ty musisz za to pokazać innym jak bardzo cię to nie obchodzi.

Sam sobie odpowiedz kto daje o to większe #!$%@?.

Wesołych, kumplu :)


@Vasterek4: ja myślę, że powinna zostać zorganizowana jakoś pato gala mma - normictwo nie zwracające na to uwagi VS atencyjne pokazywanie, że ma się to w piździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)