Wpis z mikrobloga

@Odwrocuawiacz: ja też jestem zmęczony rodzicielstwem. Czasem mam dość mojej córy, tęsknię za beztroskością i swobodą sprzed dziecka i sprzed małżeństwa. I wiesz co? I to wcale #!$%@? nie znaczy, że żałuję decyzji o dziecku, to wcale nie znaczy że go nie chcę i że nie jestem szczęśliwy. Każdy medal ma dwie strony, rodzicielstwo jest cholernie trudne ale mi daje ogromne szczęście i satysfakcję.
@Odwrocuawiacz: Bo ludzie nie robią dzieci w wyniku prawdziwej miłości, czy prawdziwej chęci posiadania potomstwa przez obojga rodziców. Tylko bo ciężko między nami jest coraz gorzej, ale jak zrobimy dziecko to będzie lepiej i stara miłość wróci, trzeba teraz zrobić dziecko i odchować to na stare lata będzie luz, jeden partner mocno nalega np. mąż a żona nie jest jeszcze gotowa na to. Słyszałem o przypadku że mąż mówił że jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
normalny człowiek nie zwraca na takie rzeczy nawet uwagi, ty musisz za to pokazać innym jak bardzo cię to nie obchodzi.


@Vasterek4: Normalny człowiek wie, że to mem/mem po pijaku i najwyżej pusci dymek nosem lub scrolluje dalej bo go to gówno obchodzi, ale fala utratolerancyjncyh atencjuszy zmiksowana z rodzicami/uczestnikami/sponsorami takich sesji świątecznych musi ostentacyjnie wylewać garnek z kaszą bo ktoś miał czelność zrobić sobie z tego ważnego tematu #!$%@? MEMA!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ranmus: skoro Ty jesteś zadowolony z podjętej decyzji to wszyscy dookoła też muszą być z podjętej takiej samej decyzji... A jeżeli jednak ktoś jest niezadowolony to jest idiotą..
Świat nie dla wszystkich "wygląda twoimi oczami"
Przez ten pryzmat dla much wszyscy są idotami, kto nie je gówna..
@Odwrocuawiacz: Bo ludzie zawsze chca cos czego nie maja. Jestes singlem - chcesz kogos do kogo mozesz otworzyc otwor gebowy wieczorem i sie wyzalic. Jestes w dluzszym zwiazku - chcesz dupczyc inne laski, szczegolnie tskie mlodziutkie. Masz dzieci - chcesz je oddac dziadkom i miec chwile spokoju. Dzieci pojechaly na wakacje - tesknisz jak #!$%@?, bo mimo ze to duzy obowiazek to kochasz je nad zycie. Proza zycia.
@jutokintumi: Kto w ogóle #!$%@? za to płaci? By zrobić sesyjkę. Ja swoim dzieciom robiłem sam fajne rodzinne zdjęcia, aparat się ustawiało i tyle. Po tylu latach miło wspominamy WYWOŁANE zdjęcia. Nie obrazki na kąkuterze. Po #!$%@? dawać bombla do koszyka z jajkami czy z piernikami xD