Wpis z mikrobloga

Nasze pierwsze wspólne święta () W grudniu razem z @kennyskrrt oficjalnie powiedzieliśmy naszym rodzinom, że jesteśmy razem. Moi rodzice już od pewnego czasu wiedzieli, że jestem "innej" orientacji, a fakt przedstawienia im niebieskiego paska był może na początku trochę szokiem, ale mam od nich pełną akceptację i zrozumienie. Również rodzice @kennyskrrt spokojnie przyjęli ten fakt i dzisiejszą wigilię spędzamy u moich "teściów". Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę. Życzymy wszystkim miraskom wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt oraz zawsze pełnej akceptacji ze strony Waszych najbliższych! ()

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #wigilia #ladnypan
chalwaklb - Nasze pierwsze wspólne święta (。◕‿‿◕。) W grudniu razem z @kennyskrrt ofic...

źródło: comment_1671869999cgPtXcPT8J183yIwCXvh3X.jpg

Pobierz
  • 271
  • Odpowiedz
@Szawagier:

probujecie pokazywac ze jestescie inni niz reszta,


A typ pisze tak:

Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę


Faktycznie, odmieńce.
  • Odpowiedz
  • 1
@LJBW603

@zwodek bo są a to jest dowód anegnotyczny


Jeżeli takie myślenie pomaga ci ogarniać świat i dzięki temu potrafisz się w min odnaleźć to twoja sprawa. Ale wiedz że żyjesz w kłamstwie i jak kiedyś sam to zobaczysz, to może być ci ciężko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@chalwaklb: super gratuluję odwagi, mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będziecie mogli legalnie adoptować bombelka i wychować w rodzinie, Wesołych Świąt!
  • Odpowiedz
@L3stko: Ale dalej będziesz głosowal na partię, która walczy z "propagandą lgbt" i chce wpisac do konstytucji zakaz małżeństw homoseksualnych?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gówno to kogo obchodzi, dlaczego normalni ludzie nie piszą na socjalach wysrywów w stylu "jestesmy hetero! nasze pierwsze swieta!


@Eternal_Oblivion: Nie no, wcale się nie chwalą ślubami, rodzinami, dziećmi. Ani zdjęć nie wrzucają ze świąt. Nic a nic xD

Nie musza pisać "jesteśmy hetero", bo po prostu uznajesz to, jako domyślną opcję.
  • Odpowiedz