Wpis z mikrobloga

Nasze pierwsze wspólne święta () W grudniu razem z @kennyskrrt oficjalnie powiedzieliśmy naszym rodzinom, że jesteśmy razem. Moi rodzice już od pewnego czasu wiedzieli, że jestem "innej" orientacji, a fakt przedstawienia im niebieskiego paska był może na początku trochę szokiem, ale mam od nich pełną akceptację i zrozumienie. Również rodzice @kennyskrrt spokojnie przyjęli ten fakt i dzisiejszą wigilię spędzamy u moich "teściów". Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę. Życzymy wszystkim miraskom wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt oraz zawsze pełnej akceptacji ze strony Waszych najbliższych! ()

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #wigilia #ladnypan
Pobierz chalwaklb - Nasze pierwsze wspólne święta (。◕‿‿◕。) W grudniu razem z @kennyskrrt ofic...
źródło: comment_1671869999cgPtXcPT8J183yIwCXvh3X.jpg
  • 269
@Szawagier: Wtf, ale jak para hetero napisze na MIKROBLOGU (gdzie możesz pisać co chcesz i nie musisz brać pod uwagę czy kogoś to obchodzi i czy "ktoś pytał"), że razem spędzają święta z rodziną to wszystko spoko, ale jak para homoseksualna to napisze to od razu "HURR DURR, przestańcie promować homoseksualizm i zacznijcie żyć własnym życiem", co właśnie przecież robią - ale chodziło ci o "zacznijcie żyć własnym życiem, ale w
Nasze pierwsze wspólne święta


@chalwaklb: Kompletnie nie rozumiem problemu. Po jaki wuj piszecie o tym na wypoku. Po co dzwonicie? To każdego sprawa z kim spędza święta, kogo przyprowadza do rodziny itp. I dlatego właśnie pedzie, weganie czy prawnicy są irytujący, bo robią ze swojej orientacji, preferencji żywieniowych czy wykształcenia/zawodu coś niesamowitego, a tak naprawdę wszyscy normalni mają to w zadzie. Do głowy by mi nie przyszło, żeby publicznie ogłaszać, że