Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywus1: w sensie jakich obiecanek? Kojarzę tylko, że reżyser dodatku zapowiedział przebudowę policji, max tac, lepsze wrażenia z walki melee i bardziej cyberpunkowy feel modyfikacji. Reszta to niewiadoma.
@pablo397: spoko odkupienie, 2 lata naprawiania singlowej gry, ktora i tak nie ma funkcjonalnosci zapowiadanych w trailerach i mechanicznie jest #!$%@? w wielu systemach xd

@Zgrywus1: to gamespot, ten sajt dawno nie ma sensu i ma na koncie tyle afer ze nie ogarniesz, min #!$%@? dziennikarza za szczera ocene gry (bo mieli umowe ze studiem na wyzsza ocene)
@Zgrywus1: yep dokladnie, zreszta oni tez to wiedza, obstawiam ze ruch na tych smiesznych sajtach spadl drastycznie i atakie akcje czy np #!$%@? recenzji (sic) za bardzo im nie pomaga xd dlatego tak mocno probuja byc mlodziezowi na yt ale wychodzi jak wychodzi, ludzie juz wola pojedynczych jutuberow (chociaz czesc z nich to tez sprzedajni idioci bez wlasnej opinii)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pablo397: no ja sie zgadzam ze to jest bardzo dobra gra - swietna fabula plus dobry gameplay. W sumie mozna mowic o cdproject dzisiejszym ze troche januszex wychodzi, przez te błędy i niespelnione obietnice (oraz obiecanki cacanki w postaci multiplayera ktory nie ujrzy nigdy swiatla dziennego), ale wedlug mnie malo ktore studio ma tak dobrych pisarzy jak oni
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheHamlet: to wlacz wyzszy poziom trudnosci, imo trudny to jest odpowiedni poziom do granka, jest akuratny. Czemu chcialbys zeby buildy wszystkie były zbalansowane? Wedlug mnie gry singlowe tylko na tym tracą, szczegolnie te ktore mają magie która logicznie powinna być OP. A przeciez nie ma problemu by sobie utrudnić grę samemu na wiele sposobów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheHamlet: moim zdaniem jeśli chodzi o walkę to najbardziej boli brak prostego skalowania przeciwnikow w górę do poziomu gracza, tak jak to było w wiedźminie 3. Zanim wyczyscisz jeden dystrykt z zawartości to gracz już jest tak OP, że przeciwnicy w kolejnym są na strzała.

Widać że tempo rozwoju optymalozowali pod niedzielnego gracza, który chce zrobić max kilka pobocznych zadań w dzielnicy i ruszac dalej a nie bawić się w czyszczenie