Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywus1: w sensie jakich obiecanek? Kojarzę tylko, że reżyser dodatku zapowiedział przebudowę policji, max tac, lepsze wrażenia z walki melee i bardziej cyberpunkowy feel modyfikacji. Reszta to niewiadoma.
@pablo397: spoko odkupienie, 2 lata naprawiania singlowej gry, ktora i tak nie ma funkcjonalnosci zapowiadanych w trailerach i mechanicznie jest #!$%@? w wielu systemach xd

@Zgrywus1: to gamespot, ten sajt dawno nie ma sensu i ma na koncie tyle afer ze nie ogarniesz, min #!$%@? dziennikarza za szczera ocene gry (bo mieli umowe ze studiem na wyzsza ocene)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: od paru lat absolutnie omijam dziennikarzy growych - tylko oceny na steam + jakis gameplay na tubie, niczego wiecej do decyzji czy warto wydać pieniądz nie trzeba
@Zgrywus1: yep dokladnie, zreszta oni tez to wiedza, obstawiam ze ruch na tych smiesznych sajtach spadl drastycznie i atakie akcje czy np #!$%@? recenzji (sic) za bardzo im nie pomaga xd dlatego tak mocno probuja byc mlodziezowi na yt ale wychodzi jak wychodzi, ludzie juz wola pojedynczych jutuberow (chociaz czesc z nich to tez sprzedajni idioci bez wlasnej opinii)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pablo397: no ja sie zgadzam ze to jest bardzo dobra gra - swietna fabula plus dobry gameplay. W sumie mozna mowic o cdproject dzisiejszym ze troche januszex wychodzi, przez te błędy i niespelnione obietnice (oraz obiecanki cacanki w postaci multiplayera ktory nie ujrzy nigdy swiatla dziennego), ale wedlug mnie malo ktore studio ma tak dobrych pisarzy jak oni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheHamlet: to wlacz wyzszy poziom trudnosci, imo trudny to jest odpowiedni poziom do granka, jest akuratny. Czemu chcialbys zeby buildy wszystkie były zbalansowane? Wedlug mnie gry singlowe tylko na tym tracą, szczegolnie te ktore mają magie która logicznie powinna być OP. A przeciez nie ma problemu by sobie utrudnić grę samemu na wiele sposobów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheHamlet: moim zdaniem jeśli chodzi o walkę to najbardziej boli brak prostego skalowania przeciwnikow w górę do poziomu gracza, tak jak to było w wiedźminie 3. Zanim wyczyscisz jeden dystrykt z zawartości to gracz już jest tak OP, że przeciwnicy w kolejnym są na strzała.

Widać że tempo rozwoju optymalozowali pod niedzielnego gracza, który chce zrobić max kilka pobocznych zadań w dzielnicy i ruszac dalej a nie bawić się w czyszczenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
moim zdaniem jeśli chodzi o walkę to najbardziej boli brak prostego skalowania przeciwnikow w górę do poziomu gracza


@pablo397: a mi nie smakuje! Nie lubię tego mechanizmu, bo cały system rozwoju postaci jest przez to bez sensu. W takim Assassin's Creed sprowadzało się to do tego, że usunięcie rozwoju postaci praktycznie nic by nie zmieniło jeśli chodzi o walkę, bo i tak walczy się tak samo przez całą grę ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: ale to jest opcja do wyboru przez gracza. Ja jednak lubię czuć wyzwanie przez całą grę niż jak wchodze na dzielnie i wszystkich przeciwników rozwalam jedna seria z broni smart
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paczek_w_masle: no nie jest bez sensu miedzy innymi przez to co pisze @pablo397 , gra którą nie stawia żadnego wyzwania jest bezsensowna, a jak możesz to dostosować pod siebie to super. Nie idź drogą "mi nie potrzebne, nie korzystam to bez sensu to dodawali"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: ten artykul to chyba kupiony bo nie wiem po co takie cos pisac xD

Inna sprawa - to trzeba na spokojnie poczekac na dodatek, bo bardzo duzo obiecanek w zwiazku z nim sie pojawilo

@Zgrywus1: wszystkie pozytywne recenzje tego gniota kupił cdp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: no nie jest bez sensu miedzy innymi przez to co pisze @pablo397 , gra którą nie stawia żadnego wyzwania jest bezsensowna, a jak możesz to dostosować pod siebie to super. Nie idź drogą "mi nie potrzebne, nie korzystam to bez sensu to dodawali"


@szdunek: ale on nie mówił o tym jako o opcji dodatkowej.

Poza tym zależy jak kto gra. Ja lubię robić questy poboczne, żeby mieć jak najwcześniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pablo397:

że to rewelacyjna gra bo bieżącą wersja ma 91%

Źle na to patrzysz, bo na steamie to wygląda tak:
- mieszane = rak, nawet nie patrzeć
- w większości pozytywne = gnuj, nie warte kasy, chyba że na promo -99%
- bardzo pozytywne = do ogrania w wolnej chwili, promo minimum -50%
- przytłaczająco pozytywne = warte ogrania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pablo397:

ale to jest opcja do wyboru przez gracza. Ja jednak lubię czuć wyzwanie przez całą grę niż jak wchodze na dzielnie i wszystkich przeciwników rozwalam jedna seria z broni smart

Bo skalowanie może być zrobione albo średnio, albo #!$%@?.
Już samo to, że jest, jak dla mnie psuje zabawę, bo ok- no "jest wyzwanie", ale ostatecznie sprowadza się to do masywnego grindu, żeby choć na moment mieć przewagę nad przeciwnikiem.
@szdunek: skalowanie przez podnoszenie leveli przeciwników to dramat. Dobrze to robił gothic 2, dodając po prostu co chwila nowe rodzaje przeciwników, którzy byli mocniejsi. Wtedy czujesz progres, zamiast bić bandytę tak długo jak przed włożeniem 70h w rozwój postaci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShineLow:

dodatki pojawiają się po maks kilku miesiącach a nie dwóch czy trzech latach


Powiedz to może Ubisoftowi, który nadal wydaje dodatki do starszej gry singiel player od cyberka jakim jest Valhalla...
@pablo397: Ja nie mam porównania z tym cyberpunkiem który był na premierę bo kupiłem przy okazji tego patcha co był miesiąc czy dwa miesiące temu na series x. Grało mi się w to na tyle super, że po przejściu całości trzymam gierkę dalej na dysku co świadczy u mnie o polubieniu tego tytułu bo generalnie większość nowych gierek po przejściu wywalam i nie wracam. Wiele rzeczy zrobiłbym w tej grze inaczej
@tellet: Nie zauważyłem takiej zależności. Victoria 3 ma mieszane, a grało się fajnie. Elden Ring, gra roku, ma 91%, a Stray ma przytłaczająco pozytywne, chociaż chyba większość graczy się zgadza że gra nie jest warta pełnej ceny bo jest za krótka. Z mojego doświadczenia dużo lepiej działa przeczytanie kilku pozytywnych i kilku negatywnych recenzji żeby wychwycić wady i zalety, a potem ocenić na podstawie tego czy to dla nas dealbreaker czy