Wpis z mikrobloga

@Ap-maokai-abuser: Z nauczycielami jest to samo co ze starymi babami, dopóki nie udowodnią że są normalni to domyślnie #!$%@?ć prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście że nie można na chłopski rozum ale głodowe pensje i cały system oświaty przyciąga najbardziej pato jednostki. Każdy z ambicjami i większym talentem idzie robić gdzie indziej.
@marlow: Bardzo dobrze robi, albo jesteś pewien odpowiedzi albo ściemniasz.
Na politechnice wiele razy profesorowie podważali moje odpowiedzi sprawdzając czy rozumiem zagadnienie i umiem się obronić. Na szczęście w technikum miałem sporo okazji by poćwiczyć i byłem lepiej przygotowany do takiego 'chellengowania' od kolegów z roku.
@7tytus:

dokładnie tak przygotowuję egzaminy :). Same odpowiedzi A lub kolejne odpowiedzi to A-B-C-D. Ależ mam uciechę jak widzę jak się pocą - niby wiedzę, że to dobre odpowiedzi, no ale tak wiecznie B, pewnie coś źle, albo jak celowo zaznaczają inne odpowiedzi. Ja się bawię wybornie.


ale beka! celowe układanie egzaminów w taki sposób żeby student tracił czas na dodatkowe rozkminy i zaznaczał inne odpowiedzi niż wydają mu sie poprawne
@Jaklam_: pamiętam, że na studiach był taki bezużyteczny przedmiot i wykładowcy też to wiedzieli bo na egzaminie dali jako klucz odpowiedzi wężyk. Wieć kilka poprawynych odpowiedzi już wystarczyło żeby zobaczyć wzor i zaliczyć
Mój kumpel z zerową wiedzą z j. Niemieckiego w luceum dostał ultimatum, albo dostanie 3 ze specjalnie przygotowanego dla niego testu ostatniej szansy albo ma 1 i nie podejdzie do matury (wybrał angola). Test 40 pytań a,b,c,d. Kolega oczywiscie sie nie przygotował i w 5 minut zaznaczył wszystkie odpowiedzi "B" skończyło sie u dyrektora i rodzice zostali wezwani do szkoły bo hetera sprawdzila test i wyszlo 3+ ale oczywiscie jej duma nie
@tellet: ale osoby piszące egzamin zamiast zostawiać na kartce wiedzę są celowo wprowadzani w zakłopotanie przez egzaminatora który celowo czerpie z tego satysfakcję bo mu prawdopodobnie nie wyszło w życiu więc sie odgrywa na słabszych. nie rozumiesz prostych rzeczy, to w jakim celu zabierasz głos?
@aegispolis: no ale jak masz nauczyciela lvl 50 z pimcia dolnego to niestety zazwyczaj mają kluczxD mało który nauczyciel też robi wolne okienko do rozpisania tylko właśnie A)B)C)D)E)F) bo to się szybko sprawdza. A najgorzej jak ktoś ma wielokrotnie dobrą odpowiedź to przy nastym pytaniu idzie dostać psychopatii.
@SarahC: Kurde chłopie, ty może lepiej już nie ściągaj, bo nic nie idzie zrozumieć z tej twojej wypowiedzi. Łącznie z tym, co ona ma wspólnego z moją xd

idzie dostać psychopatii


@SarahC: Byleś eutanazji nie dostał słuchaj xd