Wpis z mikrobloga

Breaking news:
Do tej pory niewiele bylo wiadomo o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobro. Jakies szczatkowe informacje byly podawane, ze niby chory ale wiekszosc brala to za fake newsa i ze Ziobro symuluje w celu unikniecia odpowiedzialnosci. Cos tam sie przewinelo przez media, ze niby ma raka ale to tez w sumie tak ooo rzucone bez zadnego potwierdzenia. No to teraz moge ja wam to potwierdzic. Mam info z pierwszej reki dopiero sie dowiedzialem. Ziobro faktycznie ma raka i jest w fatalnym stanie. Ostatnio mu sie wyraznie pogorszylo i nie wiadomo czy w ogole wyjdzie z tego ani jak dlugo pozyje jeszcze. Lezy na Jaczewskiego w Lublinie na oddziale Onkologii w ciezkim stanie.
#tvpis #sejm #polityka #pis #ziobro
kamil-tika - Breaking news:
Do tej pory niewiele bylo wiadomo o stanie zdrowia Zbigni...

źródło: pap_20231012_0ZN

Pobierz
  • 34
@BayzedMan: karta pacjenta wraz z opisem choroby a w tle Ziobro wystarczy? Oh wait teraz jest AI itd. wiec wykopkom nawet to by nie wystarczylo. Tak jak powiedzialem kto chce uwierzy a kto nie chce to nie. Tak jak mowilem grzecznie czekajcie niedowiarki na potwierdzenie z mediow a pozniej tutaj prosze wrocic i ladnie przeprosic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i leży na onkologii, może i ma kartę pacjenta, ale nie daje mi spokoju parę kwestii:
- czemu Lublin? Są lepsze onkologię w Polsce. Gliwice, Warszawa. Ale Lublin? Ciekawe że w Lublinie żona Czarnka jest szefową instytutu nauk medycznych. Może tam zbieżność, że tam trafił, ale przecież osoba z jego statutem i finansami mogłaby leczyć się spokojnie w najlepszych amerykańskich klinikach, to czemu Lublin?
- nagle wykrycie choroby zaraz po przegranych
@kamil-tika kolejne informacje będą takie, że klinika doktora #!$%@? Czi Mina w Bangkoku podjęła się leczenia śmiertelnie chorego Zera. Zero umrze w Tajlandii i zostanie tam skremówkowany przez albańskich specjalistów do spraw kremówkowania.

On ma za dużo za uszami, żeby zostać w Polsce i narażać się na możliwość odpowiadania za gnój, którego narobił.
@markhausen czemu lublin? Mają tam całkiem dobre zaplecze do onkologi Centrum onkologii ziemi lubelskiej.

Nagle wykrycie ? O raku możesz wiedzieć wcześniej i być leczony.
Zmęczenie i stres może powodować nasilenie się nowotworu.