Wpis z mikrobloga

Obrywa się Lewandowskiemu, że zwalnia trenerów. Ale z drugiej strony najlepszy polski piłkarz, który pracował z takimi nazwiskami jak Guardiola, Klopp, Ancelotti, Flick ma bezczynnie patrzeć jak marnujemy czas z kolejnymi trenerami? Może to powinno odbywać się w trochę innym stylu (nie poprzez media), ale mi tam nie przeszkadza, że Lewandowski ma wpływ na zwolnienie trenera. Nie bez powodu Lewy chwalił Nawałkę i Sousę. U Nawałki strzelił mnóstwo goli, bo tworzyliśmy te sytuacje, u Sousy też też sytuacje były. Za Brzęczka i Michniewicza grał na pozycji defensywnego pomocnika, a nasza gra opierała się na przeszkadzaniu. Takie coś nie zaprocentuje w przyszłości.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 37
Ale z drugiej strony najlepszy polski piłkarz, który pracował z takimi nazwiskami jak Guardiola, Klopp, Ancelotti, Flick ma bezczynnie patrzeć jak marnujemy czas z kolejnymi trenerami? Może to powinno odbywać się w trochę innym stylu (nie poprzez media), ale mi tam nie przeszkadza, że Lewandowski ma wpływ na zwolnienie trenera.


@enjoy10: problem w tym, że on właśnie gapi się bezczynnie, jak zatrudniani są kolejni wuefiści. Myślisz, że on nie wiedział, że
@enjoy10 ależ może się to odbywać poprzez media, tylko jak się zachowuje lewy? Przed MŚ zmienia narrację, że liczy się wynik a nie styl ( tak samo Krychowiak i Szczęsny), po MŚ znowu zmienia zdanie, że jednak gramy do dupy( pomija już udział swój, to wszystko trenera pomysł który jest do dupy), w mojej opinii lewy i inni zawodnicy zachowują się źle, powinni wyjść i powiedzieć o co chodzi
@Perke a co ma mówic? Lewy zwolnił Brzeczka, zapewne uznał, że przymknie oko na Michniewicza, aby nie zaczęto mówić, że zwalnia trenera (takie opinie pojawialy się przy Brzeczku). Ale widzac to jak gramy w grupie #!$%@? się i mu się nie dziwie. Pojawiały się informacje, że to właśnie Lewy namówił innych graczy do zmiany taktyki w meczu z Francją (np. Zielinskiego, Milika, Szymanskiego). Po meczu powiedzial, że nie cieszy się już grą,
U Nawałki strzelił mnóstwo goli, bo tworzyliśmy te sytuacje


@enjoy10: To jest taki mit, że głowa mała. Trzeba spojrzeć na to z kim graliśmy za Nawałki i wtedy wyjaśni się tajemnica "super gry". Za Nawałki rozegraliśmy 50 meczów, ale z czołowymi drużynami rozegraliśmy mniej meczów niż za Sousy czy Michniewicza. Klepaliśmy towarzystkie mecze u siebie ze słabszymi, by nabijać ranking. Polecam zajrzeć sobie w statystyki meczowe meczów z lepszymi drużynami. Proponuję
@Perke skąd to wyczytales? Lewy zagrał kiepski mundial, strzelił bramki, spoko, jednak nie pokazał pełni umiejętności (gdyby to nie był Lewy tylko Milik lub Piątek, to wszyscy by brawa bili i byłyby memy chwaląc go).
Uważa też, że powinien powiedziec oficjalnie co myslu, jednak Lewy nie jest takim typem osoby, co też rozumiem.
Ale nie rozumiem wieszania psów na Lewym jak to niektórzy tutaj robią.
@Perke nie mówię akurat o Tobie, ale jest wiele ludzi conto robi. Do Ciebie napisałem to co ja zaobserwowalem na temat Lewego i jego komunikacji.