Wpis z mikrobloga

Obrywa się Lewandowskiemu, że zwalnia trenerów. Ale z drugiej strony najlepszy polski piłkarz, który pracował z takimi nazwiskami jak Guardiola, Klopp, Ancelotti, Flick ma bezczynnie patrzeć jak marnujemy czas z kolejnymi trenerami? Może to powinno odbywać się w trochę innym stylu (nie poprzez media), ale mi tam nie przeszkadza, że Lewandowski ma wpływ na zwolnienie trenera. Nie bez powodu Lewy chwalił Nawałkę i Sousę. U Nawałki strzelił mnóstwo goli, bo tworzyliśmy te sytuacje, u Sousy też też sytuacje były. Za Brzęczka i Michniewicza grał na pozycji defensywnego pomocnika, a nasza gra opierała się na przeszkadzaniu. Takie coś nie zaprocentuje w przyszłości.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ma bezczynnie patrzeć jak marnujemy czas z kolejnymi trenerami?


@enjoy10: Tak, bo Guardiola doprowadziłby nas do półfinału, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie myślą, że trzeba wrzucić klasowego trenera i pyk, kadra zagra lepiej. Jeden sensowny skrzydłowy, Milik, który ma średnią w kadrze gol/rok, pół defensywy ze strefy spadkowej Serie A i Krychowiak, który nawet w Arabii cieniuje (i nie to że mamy wielki wybór
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: dokładnie. Krytykował publicznie Bayern, zarzucał Messiemu, że mówi jedno, robi drugie, krytykował plebiscyt ZP, krytykował Michniewicza za styl gry młodzieżówki. Nie ponosił za to większej odpowiedzialności, wiec był wyszczekany, ale kiedy trzeba powiedzieć kilka trudnych słów prawdy i przyjąć konsekwencje, to wielki Robert Lewandowski nagle jest jakimś randomowym grajkiem, który nie jest od gadania.

Dlatego już mi go nie szkoda. Kiedyś było, ale zrozumiałem, że gość po prostu sam
  • Odpowiedz
@enjoy10: Nikt nie zwalnia trenerów- nie powielaj tej propagandy. Piłkarze robili to co Czesio kazał, grali tak jaką taktykę im nakazał i nie wyszło, bo to nie miało prawa się udać. Teraz pseudodziennikarze z kanału sportowego zrzucają winę na piłkarzy- tylko przegrane i zły styl to wina trenera.
  • Odpowiedz
@DwaKolory: ja tam Nawałkę dobrze wspominam. Nie mówię, że to była piękna gra, ale była poukładana, dobrze zorganizowana. Umieliśmy wyjsc do szybkiego kontrataku, czasami udało się dłużej utrzymać przy piłce. Ty też patrzysz tylko na niektóre mecze. Równie dobrze można wspomnieć przegrany mecz z Niemcami, gdzie tworzyliśmy sytuacje czy 0:3 z Rumunią. Poza tym umiał zarządzać grupą, co jak widać nie jest takie proste i trzymał media na dystans.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: wiesz co, jeszcze nie tak dawno też myślałem, że problemem są tylko piłkarze, ale widzę diametralna różnice między tym co graliśmy u Michniewicza i Brzeczka, a tym co u Nawałki czy Sousy. Zresztą o czym my mówimy. Wystarczy popatrzeć jak gralismy z Francją, gdy założenie było, żeby grać odważniej. Jeżeli piłkarze mają z góry założenie, żeby minimalizować ryzyko i grać długimi piłkami to później wygląda to jak wygląda.
  • Odpowiedz
@enjoy10: Dobrze wspominasz, bo były wyniki, a wyniki były, bo graliśmy z dużo słabszymi rywalami ;) I to się tak nakręcało, bo grając ze słabszymi szliśmy w górę rankingu, przez co w eliminacjach znowu losowaliśmy słabszych.

Rumunia? Z tego co widzę to oni kręcili się wtedy w okolicy 40 rankingu Fifa. Co to w ogóle jest za przykład :D Właśnie to wspominanie takiej Rumunii najlepiej pokazuje z kim wtedy graliśmy.
  • Odpowiedz
problem w tym, że on właśnie gapi się bezczynnie


@bezbekpol: prawdopodobnie, gdyby to zależało tylko od niego, to by się wypisał z reprezentacji kilka lat temu. Ale tego by nie wybaczyli kibice. Nie twierdzę, że go w związku z tym reklamodawcy zmuszają (chociaż też coś może w tym być), ale jestem przekonany, że czuje jakaś wewnętrzną presję żeby jednak brać w tym udział - w szczególności, że karierę zaczynał w
  • Odpowiedz
@enjoy10: nie no od kiedy kadre przejął brzeczek z przerwa na souse ( wiem nie byl idealny ale chcial grac w pilke) to my gramy jakis totalny antyfutbol. Nie da sie tego ogladac. Selekcjoner powinien byc z zagranicy i koniec kropka. Co do Lewego juz ma 34 lata a to duzo na pilkarza. Dwa z kim on ma grac. Obejrzyjcie mecze za Nawalki. Byl styl defensywny ale nie jakas parodia
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Nie no, bez jaj, nie róbmy z gościa jakiegoś niewolnika. Oczywiście, że to zależy tylko i wyłącznie od niego. Ktoś mu przykłada lufę do skroni? Nie ma co do gara włożyć, że słucha Biedronki? Jest jakimś nieznanym kopaczem z Polski B, dla którego to jedyna szansa, by zaistnieć w Europie? Nie ma nic prostszego, niż zawieszenie/zakończenie kariery reprezentacyjnej. Po prostu mówisz, że zawieszasz/kończysz karierę reprezentacyjną i tyle. Nikt też
  • Odpowiedz
@bezbekpol: jak następnym razem zrobisz coś dla kogoś albo żeby przysłowiowej mamie nie było smutno to wspomnij sobie swój komentarz i wymierz porządnego plaskacza krzycząc że jesteś niewolnikiem xD

Wystarczyłoby gdyby powiedział, że nie widzi się w tak grającej reprezentacji i tyle.


To akurat powiedział xd
  • Odpowiedz
jak następnym razem zrobisz coś dla kogoś albo żeby przysłowiowej mamie nie było smutno to wspomnij sobie swój komentarz i wymierz porządnego plaskacza krzycząc że jesteś niewolnikiem xD


@powaznyczlowiek: sprawdź sobie w słowniku, co to znaczy „asertywność”. Bycie miłym, to nie jest wieczne poświęcanie samego siebie.

To akurat powiedział xd


Gdzie? Bo ja jedyne co widziałem, to jak zwykle dwuznaczne farmazony o jakimś „braku radości”. Nigdy nie powiedział wprost, że
  • Odpowiedz
@enjoy10: troche wykopki mają rację, jest kimś więcej niż piłkarzem i kapitanem repry, powinien wyłożyć kawę na ławę u Kuleszy kogo chce, pogadać z nim kto jest w zasięgu i tyle, a nie grać w mediach jak słaba baletnica.

  • Odpowiedz