Wpis z mikrobloga

@gorzki99: czy dysponujesz danymi z których wynika, że to z reguły z winy kobiet kończy się małżeństwo?
Bo ja tam wiem, że to w większości wina facetów. Jeśli silne kobiety które pozbyły się swoich oprawców mają być zbanowane na rynku matrymonialnym bo trafiły na złego gościa to coś tu jest chyba nie tak.
Jedna była bita przez swojego ex, typ siedzi w pierdlu za jakiś rozbój.


@PozdroPocwicz: co spowodowało że związała się z nim? Ktoś ją zmuszał? Nikt jej nie przestrzegał?

Dostała wyłączną opiekę nad dzieckiem za zgodą męża.


@PozdroPocwicz: jak 96% kobiet po rozwodzie w tym kraju. Jestem w mniejszości tatów którzy mają swoje dzieci i trzeba sporo więcej żeby mnie przekonać. Próbuj. Traktuję ludzi, kobiety, indywidualnie. Randkowałem z wieloma matkami, z
Ktoś ją zmuszał? Nikt jej nie przestrzegał?


@kosmita: Społeczeństwo ją zmusza. Proszę, nie stosuj podwójnych standardów. Widziałeś kiedyś spermiarza na wykopie? Kto inny jak nie środowisko i społeczeństwo wmawia mu, że musi mieć kobietę bo inaczej pewnie jest gejem, albo ma jakieś problemy ze sobą?
większości wina facet


@PozdroPocwicz: orzeczenie o winie a wina za rozpad związku to dwie zupełnie odrębne sprawy.
Rozwód z orzeczeniem o winie to bardzo poważna robota i niewiele osób, nawet posiadających dowody winy strony przeciwnej decyduje się na wnioskowanie o orzeczenie winy. Kasa, czas... komplikacje... masakra.
@kosmita: dane wskazują na winę kobiet w 3% przypadków, mężczyzn w 20%.
To mężczyźni najczęściej są agresywni i niedojrzali emocjonalnie. Jak dla mnie brzmi to jak pomieszanie podwójnych standardów. Standard w stosunku do mężczyzn-rozwodników powinien być taki, że najpewniej ruchali wszystko jak leci, a później się uspokoili i "chcą się ustabilizować". Kobiety są w stanowczej większości niewinne w takich sprawach więc powinny być traktowanie jak normalne kandydatki na partnera.
Społeczeństwo ją zmusza.


@PozdroPocwicz: ou.... ou....

Proszę, nie stosuj podwójnych standardów.


@PozdroPocwicz: w którym miejscu? Widzisz, jako samodzielny tato widzę i wiem dokładnie jak wyglądają standardy kobiet w traktowaniu cudzego potomstwa i faceta który jest ich ojcem. Mam to w dupie, bo nadal coś je do mnie pcha, choć prawdę powiedziawszy... cóż. Dokładnie wiem co je pcha i ta wiedza to jeden z powodów dla których mam ich towarzystwo w
@kosmita: nie, nie każdy dobiera sobie swoje środowisko. Na etapie szkoły jesteś zmuszony do obcowania z ludźmi. I to na etapie edukacji tworzy się przede wszystkim twoje zrozumienie świata. Do tego dochodzi okres pokwitania i pierwsze związki w gimbazie/szkole średniej. Brak partnera/partnerki w takim wieku i świadomość tego faktu w momencie uzyskania pełnoletniości potrafi doprowadzić niektórych do desperacji.
Ale nie o skrajnych przypadkach tutaj rozmawiamy. Każdy posiada wyuczoną przez społeczeństwo potrzebę
To mężczyźni najczęściej są agresywni


@PozdroPocwicz: prawda. Taka nasza natura.

i niedojrzali emocjonalnie


@PozdroPocwicz: nie wiem, dyskusyjne. Kobieta wybiera faceta przed którym rozkłada nogi a po 10 latach pożycia stwierdza "niezgodność charakteru" i że "facet jest niedojrzały emocjonalnie".

Gdzie trzymała łeb przez 10 lat poprzedzających te błyskotliwe odkrycia?

Standard w stosunku do mężczyzn-rozwodników powinien być taki, że najpewniej ruchali wszystko jak leci, a później się uspokoili i "chcą się ustabilizować".