Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki 25+ gdzie kupujecie ciuchy? Od jakiegoś czasu chodzę albo w dresach cały rok albo totalnie basicowe t-shirty, bo mam dość sieciówek z drogimi i słabej jakości ubraniami. Kiedyś lubiłem kupować jakieś "luksusowe" marki (Calviny, GUCCI czy inne Ralphy) ale teraz każdy w tym chodzi i kojarzy się z sebixami. Inne mniej znane marki które faktycznie są premium są cholernie drogie. Pozostałe to typowe sieciówki, czyli nic ciekawego za 800% marży i zostaje się modlić żeby wytrzymały więcej niż sezon albo przetrwały w pralce. Takim oto sposobem wróciłem do dresów albo outfitu #przegryw (jeansy+zwykły t-shirt) ale może macie jakieś swoje sposoby na fajny look bez wydawania fortuny?

#modameska #moda #niebieskiepaski #ubierajsiezwykopem #pytanie #streetwear #koszule #ubrania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a60960b1eaaf2df236645c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki 25+ gdzie kupujecie ciuchy? O...

źródło: comment_1671835987ymFXLvn34PdZ4qIDobVw1v.jpg

Pobierz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Może pora opuścić ciepły #!$%@?łek tzn. zacząć ubierać się jak dorosły? Czyli zacząć od tego jak ma wyglądać sylwetka i jak składać kolory zamiast czytać napisy na metkach?
Bo nawet pier..ne tshirty różnią się krojem i nie każdy na każdego pasuje. Dopasowany krojem do sylwetki i kolorem do cery szmatex za 2 dychy da lepszy efekt niż #!$%@? dobrany za kilka stów.
TK Maxx, Desigual, Medicine (choć tu z jakością
@Man_of_Gx: ''zacząć ubierać się jak dorosły'' hahahaha, nie no ziomek zabawny jesteś. Jeśli ktoś chce zacząć się ubierać jak dorosły to powinien przede wszystkim nosić to co mu się podoba bez kompleksów żadnych nie ważne czy jest to garnitur elegancki czy różowy sweter z gruszką. Ogólnie turbo zabawne jest to, że w naszym społeczeństwie część ludzi uważa, że jak zacznie nosić obcisłe t-shirty (najczęściej przymałe) lub poważne ciuchy : czytaj najczęściej
@jezus_z_kabaretu: Mam taką ciotkę w rodzinie, czasem kupuje mi albo synom koszule w prezencie. Ch... wie jak ona to robi ale po założeniu jest zawsze +10 do wyglądu gdy ja sam na te modele w sklepie raczej nie zwróciłbym uwagi.
Są kobiety które mają dobre oko i trzeba z tego korzystać, szczególnie w tym kraju gdzie na ulicy 9 na 10 facetów ubiera się fatalnie a z pozostałych jak który ma
BiednaJulka: Śmieszą mnie ludzie, którzy kupują rzeczy drogich marek tylko dlatego, że to droga marka, a skład jest badziewiem i kupujesz np. sweter Hilfigera, który ma w sobie skład 50% bawełna 50% poliamid czy inny poliakryl, a za tę samą cenę masz dwa wełniane swetry w HM. I tutaj jest właśnie sedno sprawy - patrz na linie premium sieciówek. Często jesteś w stanie wyrwać zajebiste rzeczy jakościowo w przystępnej cenie w