Wpis z mikrobloga

Uznałem że nie realizuję się w obecnej pracy. Postanowiłem zostać policjantem. Ta praca ma szereg plusów: Nie będę musiał się już bać patusów i sebków bo w końcu będę mieć broń i gaz oraz zawsze będę mógł wezwać wsparcie. Jak po pracy będą mnie zaczepiać to zawsze z kolegami mogę wjechać im na chatę i zrobić prewencyjne pałowanie. Będę mógł odreagować swoje niepowodzenia społeczne w dzieciństwie lepiąc mandaty i wywożą do izby wytrzeźwień pijące Julki i oskarki. Pieniądze w miarę ok. No i niski wiek emerytalny i emerytura państwowa więc będę mógł sobie wyjechać gdzieś za granicę i tam sobie żyć po zakończeniu służby. Jest to zawód zaufania społecznego więc są siedzi rodzina będą mnie szanować. Trzeba mieć polskie obywatelstwo więc żadni imigranci nie zabiorą mi pracy. Jak oglądałem Pitbula Patryka Vegi tą dziewczyną bardzo się podobały postaci policjantów które tam występowały więc dziewczyny również łatwiej znaleźć Polecam tą ścieżkę zawodową i życzymy sukcesów na nowej drodze życia #przegryw #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #pracbaza
chemikorganik - Uznałem że nie realizuję się w obecnej pracy. Postanowiłem zostać pol...

źródło: comment_1671818968DOX498k2K6A9AeOndwcGTK.jpg

Pobierz
  • 14
@chemikorganik do policji nie przyjmą Cię z samego powodu, że jesteś przegrywem, blackpillowcem. Zrobią na rekrutacji wywiad środowiskowy(przetrzepią to ci zamieszczasz w sieci) i masz natychmiastową lotę na psychologu jako formalność. Nikt nie powie Ci, że to na tym oblałeś ale ja sądzę, że tam tak właściwie się robi.

Czyli aby zostać policjantem musisz być normikiem, chadem, ewentualnie cichym cuckoldem, bo jak masz doczynienia z jakimś redpillem i popieraniem takich treści to
@Ksut_Melodi Policjanci cieszą się szacunkiem a nie są nienawidzenia, a dziewczyny bardzo patrzą na zawód, dlatego informatycy ma nieskończenie mniejsze szanse niż bezrobotny.
Policjant to bardzo wysoki status i nikt z korpo się do niego nie umywa.
@chemikorganik: swietnie wybrałeś, to idealne zajecie dla ludzi uleglych, nieposiadających wlasnego zdania i bojazliwych. Takich co lubią popilnowac schodów, odreagować traumy z dziecinstwa na bezbronnych ofiarach lub warować pod domem partyjnych aparatczyków.
- jak po pracy będą Cię zaczepiać to gówno będziesz mógł zrobić bez nakazu z góry.

- nie będziesz mógł niczego odreagować bo mandaty muszą być zgodne z prawem. Także możesz wlepić ale tylko jeśli faktycznie ktoś sobie na to zasłuży,


@Ksut_Melodi: no tyle tylko, że nie do końca tak jest bo mając odznakę, zwłaszcza jak będzie już psem z rok czy 2 lata to dobrze wie, że będzie ponad prawem