Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @groman43 dla tagów #koty #siatkowka #orlen
==============================================
Niestety przez niesprawiedliwość losu, dostałem bana na tym portalu. Ale mimo wszystko chciałbym podziękować za wszystkie zdjęcia wspaniałych kitku, które mogłem oglądać przez ostatni rok. Były naprawdę wspaniałe. Chciałbym również złożyć życzenia świąteczno-noworoczne dla wszystkich – dużo saszet i jeszcze więcej kartonów
#koty

Niestety przez niesprawiedliwość losu, dostałem bana na tym portalu. Ale mimo wszystko chciałbym podziękować wspólnie spędzony rok na tagu. Życzę Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
#siatkowka

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co dokładnie było nieodpowiedniego w moim poście i dlaczego moderator nKB mnie zbanował do 6.01? Owszem, zamieściłem screenshota posta Rumuna, ale oznaczyłem go jako +18
#orlen

Pozdrawiam

@groman43
==============================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

Pobierz
źródło: comment_16718046443ASYKhZ7uiUeVZoN4CG3kA.jpg
  • 2
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co dokładnie było nieodpowiedniego w moim poście i dlaczego moderator nKB mnie zbanował do 6.01? Owszem, zamieściłem screenshota posta Rumuna, ale oznaczyłem go jako +18


@SynGilgamesza: dziecinne tłumaczenie, to tak jakby tłumaczyć się z napaści: ojejciu co prawda machnąłem nożem alej niechcący skaleczyłem ofiarę, tak naprawdę chciałem ja tylko postraszyć, powygłupiać się.
Trzeba mieć naprawdę dużo wolnego czasu aby chcieć pisać takie głupoty. Ten kolega jest