Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego nowy program PIS nazywamy #kredyt2procent, kiedy powinniśmy go nazywać #spadkowiczplus.

Przecież ten tani 2% kredyt jest kierowany wprost do tych Mirków, którzy czekali na spadki:
- osoba młoda
- nigdy nie mogła posiadać nierucha
- dobrze zarabiająca
- posiadająca kapitał
- mająca zdolność kredytową

W te kryteria nie łapie się prawie nikt oprócz spadkowiczów, bo kto miał zdolność i nie miał swojego mieszkania ten na 100% brał kredyt w latach 2019-2022. Na ten kredyt nie łapią się nawet małżeństwa z jednym mieszkaniem XD

Dobrze, że nie posłuchałem naganiaczy - teraz bym jadł suchy chleb, harował na 3 zmiany tylko po to żeby się spadkowiczowi dorzucić do kredytu w programie #spadkowiczplus

#kredythipoteczny #nieruchomosci #finanse #kredyt #mieszkanie
BurzaGrzybStrusJaja - Nie wiem dlaczego nowy program PIS nazywamy #kredyt2procent, ki...

źródło: comment_1671696687vy8zglBzjTUFYlJloG4Ak2.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BurzaGrzybStrusJaja: no nic, cala nadzieja w tym ze będą brać pod uwagę tylko lokale mieszkalne, bo stety albo niestety w tym lokalu niemieszkalnym mieszkają rodzice, a że jest w topowej lokacji i nadaje się do mieszkania to szkoda się go pozbywać
  • Odpowiedz
@hitherto: po prostu w KW jest użytkowy, nie widzę (na oko) przeciwwskazań żeby zmienić jego użytkowanie, po prostu pierwotnie miał być przeznaczony pod sklep pierwotnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pojawiły się lokaty na 10%. Wrzucę 500k na taką lokatę


@Balactatun: gdzie masz lokaty na 10%?

Jest jedna (Credit Agricole), ale tylko do 50k.
Dla
  • Odpowiedz