Wpis z mikrobloga

@Mukkadun w ogóle śmiesznie to wygląda bo takie kobiety poubierają sie na czarno, pozakładają puchowe kurtki i myślą, że ktoś sie pomyli i pomyśli, że one są szczupłe, bo w telewizji mówio, że czarny wyszczupla xd
Tak jak w jednym filmie "czekając na sobote" tak otyłe osoby czekają do zimy by ubrać kurtki zakrywające kilogramy fałd.
@Mukkadun: W sumie nie popieram naśmiewania się z osób grubych (ciałopozytywności też nie lubię - imho jak chcesz pomóc to pomóż tej osobie, ale ani zaklinanie rzeczywistości, ani dosrywanie na każdym kroku nie jest pomocne), ale ona prowadzi jakieś wellness ciągle i się wypowiada w tematach gdzie jak widać "wiedzę ma wątłą" jak to mawia Łona.
@Urajah: baba pracuje w telewizji, jeżeli nie miała jeszcze rozmowy z kimś z całego sztabu PRowcow na temat tego, aby nie żarła tyle i się za siebie wzięła, to nic nie poradzę, TVN nie zatrudnia specjalistów, bo nie zgadzają się z ich opinią. Przytyła po ciąży, ok, często się zdarza. Ale ciąża trwa 9 miesięcy, nie 30lat.
aby nie żarła tyle i się za siebie wzięła


@Mukkadun: Po co ma to robić? Może nie chce? Wykopkowe ego zaspokoić. Przecież właśnie to robi pozwalając podnieść sobie samoocenę.
@bigos555: Po to, że zaawansowana otyłość powoduje większe ryzyko wielu chorób, głównie układu krążenia. Otyłe spaślaki to egoiści, bo dla swojej przyjemności obciążają już i tak słabą służbę zdrowia i leczą się za moje i Twoje pieniądze z powodu czegoś, co mogli uniknąć, gdyby nie byli takimi egoistami.
@Mukkadun: w samolotach powinni płacić za ekstra kilogramy. Spróbuj przekroczyć wagę walizki o kilogram to słono dopłacisz, a jak wsiada wieloryb, że pilot musi brać poprawkę podczas startu na jedną stronę to wszystko git. I powodzenia osobie, którą przyciśnie do okna siedząc obok. Uniosłem się.