Wpis z mikrobloga

skąd się wzięła moda na takie okropne worki u dziewczyn zamiast spodni? nie podkreśla to figury i wygląda okropnie, a chodzi tak ubrana 90% nastolatków. Nie myślałem że stanę się boomerem w wieku 26 lat, ale kompletnie to do mnie nie przemawia i tego nie rozumiem. zdecydowanie obcisłe spodnie > worki. Change my mind. Pozdrawiam, boomer z rocznika 96 ( ) #modadamska #moda #boomer #modameska #gownowpis #przemyslenia #polska #przemysleniazdupy
gooway - skąd się wzięła moda na takie okropne worki u dziewczyn zamiast spodni? nie ...

źródło: comment_167165039907W81SRAafLjorDLrAoc2Z.jpg

Pobierz
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gooway: bo to jest moda i chcą być akceptowane w swoim gronie, osoby które ich nie noszą będą w tej grupie traktowane odmiennie. Są paskudne dla Ciebie i dla mnie ale dla grupy której nie jesteś członkiem są czymś super.
via Android
  • 0
@Iskaryota moim zdaniem podkreślanie zgrabnej figury przez kobiety powinno być ponadczasowe, chyba tak działa testosteron nie? po prostu podświadomie chcemy na to patrzeć, chyba że z tą dzisiejszą młodzieżą naprawdę jest coś nie tak. w worku to ładnie jedynie ziemniaki wyglądają
@Chodtok: jaki aspekt nie jest w nich wygodny? Dobry materiał robi robotę.Chodzisz jak w kołderce. xD Baggy dają dużą izolację cieplną przy pomocy powietrza, więc latem nie jest jakoś bardzo gorąco, zimą nie pizga.