Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
U którego polskiego brokera można grać na szwedzkim #nasdaq z uwzględnieniem wszystkich spółek? U niektórych polskich brokerów, a także w aplikacjach typu xtb/etoro brakuje mi kilkunastu pozycji. A może jest jakaś możliwość rejestracji u szwedzkiego brokera mieszkając w Polsce? #gielda #inwestycje #inwestowanie #szwecja #spolka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U którego polskiego brokera można grać na szwedzkim #nasdaq z uwzględnieniem wszystkich spółek?


@davey: U żadnego. Polscy brokerzy nie mają bezpośredniego dostępu do zagranicznych giełd, więc zawsze będzie to okrojona oferta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: zatem spróbuję tam poszukać. A wiesz może gdzie znajdę listę spółek z First North GM dostępnych za pomocą Interactive Brokers? Czy trzeba się rejestrować? Tak czy tak dziękuję za podpowiedzi!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asceus: o, rzeczywiście mogę tutaj znaleźć firmy, które mnie interesują i są w walucie SEK. Ale sama platforma Interactive Brokers jest dość droga dla kogoś kto sporadycznie inwestuje i raczej nie sprosta limitom minimalnym. Pytanie czy jest jeszcze jakaś alternatywa z szeroką ofertą szwedzkich firm?
  • Odpowiedz