Wpis z mikrobloga

@panopel: kolega chyba dawno w sklepach nie był i nie widział tabliczek z liczbami obok produktów ;) I też kolega chyba ma słabą pamięć i nie pamięta już jakie tam były cyferki rok/ dwa lata temu ;D
@haha123: Nie, po prostu nie wiem czemu nie wziąłeś 14" z M1 Pro która jest mocniejsza i wygodniejsza od twojej, a do tego będzie lepiej trzymać wartość rezydualną. A Ip Pro od zwykłego różni się na tyle nie wiele, że to wyrzucanie kasy w błoto, która mogła pójść np. na więcej ramu do pracy.
@haha123: Zostaniesz bez gaci z takim podejściem. Zrównaliśmy się cenami z Niemcami a kraje które miały jeszcze wyższą inflacje jak Litwa nawet nas przegoniły. Nie ma możliwości aby to się utrzymało na dłuższą metę, jak to sobie wyobrażasz? Przecież firmy zaczną ściągać dobra z Niemiec żeby zarabiać na różnicach (albo ludzie przerzucą się na amazon.de)

Pieniądz będzie guzik warty ale nośniki wartości (nieruchomości, akcje, złoto) nie będą dotknięte. Ajfona za 5
@haha123: I bardzo dobrze jeszcze na tym zarobisz, jestem przykładem konsumpcjonizmu i hedonizmu i sobie chwalę, jeszcze mam różową z takim samym nastawieniem.
wpisy innych czerwonych na tagu z ostatnich miesięcy to raczej pochwała oszczędzania i biedowania; jak jakiś anonim dał posta że 10 lat oszczędzał każdy grosz żyjąc jak robak aby kupić mieszkanie to był chwalony pod niebiosa. Życie jedno; #!$%@? do tej Azji chłopie jak nic cię nie trzyma.
@haha123: no i gituwa, trzeba sobie sprawiać przyjemności, sam wydałem ostatnio 20k na lapka i jabkofon. #!$%@? życie jak robak, napdkladasz się hajsu i co z nim zrobisz do grobu weźmiesz XD tylko ze ja mam właściwie wszystko po za nowym autem to sobie #!$%@? gotówkę. Wsadziłem pieniądze na lokatę 8% na 3 miesiące i wiesz ile z tego będzie odsetek? Jakieś 250zł. Tak jakby postawić kloca mi na twarzy taka
no i gituwa, trzeba sobie sprawiać przyjemności, sam wydałem ostatnio 20k na lapka i jabkofon. #!$%@? życie jak robak, napdkladasz się hajsu i co z nim zrobisz do grobu weźmiesz XD tylko ze ja mam właściwie wszystko po za nowym autem to sobie #!$%@? gotówkę. Wsadziłem pieniądze na lokatę 8% na 3 miesiące i wiesz ile z tego będzie odsetek? Jakieś 250zł. Tak jakby postawić kloca mi na twarzy taka super oferta