Wpis z mikrobloga

Dziś kolejne zaoranie redpillowców walących konia do "gry" i levelowania swojej postaci niezależnie jakie los ci rozdał karty.
Przełożę to na taki sam schemat, żeby dotrzeć do tych prymitywów:

Chad urodził się z dobrymi genami do sportów siłowych i ma do tego predyspozycje. Trenując na siłce ma mnożnik expa x2, szybciej nabiera masy mięśniowej i ma wyższą siłę bazową. Dodatkowo przez szeroki frame i estetyczne ułożenie brzuśców mięśniowych podnosi jego max lvl w tym zakresie do 50.

Mirek urodził się z #!$%@? genami. Wątła budowa ciała, wąski frame, niska siła bazowa, generalnie chucherko. Trenując na siłce jego mnożnik expa wynosi zaledwie 0,5. Budowanie masy idzie mu mozolnie, a z racji #!$%@? genów i nieestetycznej sylwetki jego max lvl w tym aspekcie to 20.

Oskar developerski pochodząc z dobrej i bogatej rodziny na starcie ma wyboostowane wszystkie staty. Dodatkowo jego 190cm i ładna morda zapewniają mu stały modifier +10 do powodzenia u kobiet i +30 do budzenia respektu.

Przegryw przez swoją brzydotę i 165cm ma stały modifier -20 do powodzenia u kobiet i -30 do interakcji społecznych Kobiety się nim brzydzą, a normictwo go wyśmiewa. Dodatkowo jego #!$%@? geny tworzą ścianę, czyli max lvl po którym jego postać nie jest w stanie się dalej rozwijać. I tyle jest warte wasze #!$%@? kołperzy.

#blackpill #redpill #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #samotnosc
  • 25
geny tworzą ścianę, czyli max lvl po którym jego postać nie jest w stanie się dalej rozwijać


@Fekalny_okuratnik: Sam tego doświadczyłem. Do pewnego lvlu w życiu, tak 18-20 lat wyprzedzałem sporą część normictwa w niektórych aspektach, ale później to oni zdystansowali mnie o lata świetlne nawet tam, gdzie miałem wcześniej przewagę. I to nawet przygłupawe normiki, po których nigdy bym się tego nie spodziewał, poszły mocno do przodu w życiu, a
@Fekalny_okuratnik

Brzmi to jakbyś porównywał szanse dwóch facetów na zwycięstwo w mr Olympia

A ty porównujesz szanse na zdobycie jakiejkolwiek kobiety.


@Mezomorfix: typie ale zdobycie kobiety dla przeciętnego faceta to wysiłek porównywalny do wygrania na mr olympia. Chociaż w sumie nie jestem pewien, chyba łatwiej wygrać mr olympia niż zdobyć p0lke jako 175cm karzeł zakolak
@Fekalny_okuratnik założymy że to co piszesz jest prawdą - co dokładnie ma dać takie myślenie/wiedza?

Bo ja nie widzę żadnych plusów, a red pill chociaż daje nadzieję i przekonuje, że rozwijając siebie lepiej się będziesz czuł sam ze sobą. Tyle i aż tyle( )
@Fekalny_okuratnik: To nie jest zaoranie redpillowców. Tak na prawdę to sam siebie zaorałeś, ponieważ redpill wcale nie neguje tego, że niektórzy mają dużo łatwiej od innych oraz, że niektóre rzeczy są poza naszym zasięgiem. Chyba się nasłuchałeś po prostu jakiś naciągaczy na kursy podrywu i myślisz, że na tym polega redpill...
To, że ktoś nie ma np. równie dobrych genów co Leonardo DiCaprio to nie powód aby iść po najniższej linii
@Dakkar: Jaki drabinki typie? Znowu sprowadzanie wszystkiego do jednego przykładu. Rozwój to nie tylko budowanie formy. Góry pieniędzy miałem na myśli serie operacji plastycznych, przeszczepu włosów, czy nawet wydłużania kości bo nie ma innego ratunki kiedy jesteś zakolakiem z 165cm wzrostu i podludzką mordą. A takich mężczyzn jest niemało i wydają takie pieniądze gruntowne zmiany.