Wpis z mikrobloga

@sorek: żałuje ze tak późno się zdecydowałem. Lata temu miałem okazje się przejechać e38 i bardzo chciałem kupić. Ale spienialem i kupiłem w211. To było świetne auto, ale gdzieś mi po głowie chodziło BMW. Teraz o e38 trudno, wiec zdecydowałem się na e39 (wcale jakoś łatwiej nie jest XD) i tak o to jestem posiadaczem tego zlomka.
@vieniasn: tak, to całkiem udany egzemplarz się wydaje. Nie idealny, ale chyba spoko. Ma wszędzie oryginalny lakier i nawet szyby z tych samych roczników z logiem BMW. Do tego zrobił dzisiaj już 300km i nie stało się nic niepokojącego. Mam nadzieje ze nie kupiłem miny
@ImeNs: chociaż 2 vanosy.. mogło być gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przywiązuj się i zbieraj na polifta :D Na tym nauczysz się sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: wiem ze ma dwa :D ale pracuje silnik równo, nie faluje, na zimnym odpalił od strzała. a jak się już spierdzieli to pewnie będzie robiony. no życie
Nie przywiązuj się i zbieraj na polifta :D Na tym nauczysz się sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sorek: jak przez najbliższy rok mi się nie znudzi (a tak często zmieniam auta, ze nie mogę tego wykluczyć) to oczywix bedzie szukany polift, w kolorze Avus Blue Metallic/Le Mans Blue Metallic lub ogólnie rozumianym kolorze czarnym w tym shadow line (czy jak to sie fachowo zwie). na pewno nie