Wpis z mikrobloga

@Walerin: to jest bmw, ono się nie psuje jak plebejskie auta i lewarek jest tylko po to żeby wyrównać masę auta.

A tak serio to progi zdrowe jak i podłoga
Pamiętaj że jako właściciel BMW musisz często doprowadzać do sytuacji kiedy wskazówki obrotomierza i temperatury się niemal stykają ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ImeNs: Posiadałem, współczuje. Fajnie się jeździ na prawdę ale utrzymanie tego sprawnego to wydatek nie warty tego auta. Mowie to jako wielbiciel e39 który chętnie się wlepia w ładne okazy
@malifewasnever: Kurczę ja przez m54 miałem prawie ciągle lektury co wieczór na różnych forach. Uparłem się żeby była tip top, pakowałem tam cała kasę na dobrych częściach (polecam Auto voll- wszystko tam dostaniecie nawet gumowe ori obudowy do ksenona) i koniec końców trafiła do najwyżej ocenianego „dobrego mechanika” na wymianę chłodnicy na nowa i przez brak oringa 15km na powrocie z pracy sie ugotowała bo uciekł cały płyn. No i UPG.
@ciociakrystyna: ciężko porównać mi te dwa auta do siebie, bo ja w211 sprzedałem jakieś 7lat temu. Miałem ja 3lata i zrobiłem nią ponad 100k. Miałem przedlifta z silnikiem 3.2 cDi. Przebieg jakieś niby 300k a mysle ze spokojnie miał drugie tyle. Ogólnie auto mega komfortowe, ciche, dużo mocy (204KM i 500nM i to moment robił robotę w tym aucie) wersja avangarde robiła robotę, bo był minimalnie seryjnie niższy, ale nie na