Wpis z mikrobloga

na pewno nie diesel ( )

@ImeNs: no to się rozumiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem na kupnie turasa w kolorze Topaz Blue (imo obok Avusa chyba najlepszy niebieski) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ImeNs: wołaj co każda wizytę u mechanika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kumpel kupił to za 7k ostatnio jak na razie zostawił 6800 u mechanika ale mówi, że jescze tylko drążek do zrobienia i będzie igła.
@ImeNs: kiedy ludzie piszą że kupili gruza a ty jeździsz starszą i gorszą 23 letnią e46 i jesteś z niej dumny i Ci się podoba jak diabli bo to twoje pierwsze auto ;_;
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImeNs: hola hola nie ma tak lekko. Trzeba jeszcze pisać w sieci z bólem dupy o inne marki, na prostej to walić po 200 km/h, koniecznie zglebić na wiejski tjunink takie auto, upalać na zimnym, bonusowe punkty są za gówniany pakiet aero i inne dziwadła typu niebieskie światła mijania.
@ImeNs: > Za 5 to już chyba się kupuje auta co się prosto na złom pcha. Dziwne czasy nastały

W przypadku rynku starych bmw cena nie ma kompletnie znaczenia. Możesz kupić sztukę z idealna blachą do małych poprawek mechanicznych za 2000zł lub zgruzowanego trupa za 7000zł, który z zewnątrz wygląda jako tako, ale podłogi czy progów już dawno nie ma, nie wspominając o przekręconym liczniku przez handlarza.

Nie mówię, że te
@ImeNs: Widziałem na ulicach Scarab i Velvet o ile dobrze pamiętam, ale Le mans/Avus/Topaz to poza zlotem Syndykatu to nie widziałem na oczy nigdy, także panowie, powodzenia w szukaniu odpowiedniej sztuki