Wpis z mikrobloga

Pewne rzeczy się nie zmieniają. Powrót po latach na starą siłkę, ludzie którzy byli chudymi szczawiami 3-4 lata temu, nadal są chudymi szczawiami i pompują bicka hantlami i klate na smithie xD Niby nie mozna hejtować bo jednak chodzą i się ruszają ale kurła. Ludzie, szczególnie licbaza i studendbaza normikowa boi się wejść na lekką masę. Bez tego natura #!$%@? zrobi progres, rekompozycja na kreatynie to mit change my mind
#mikrokoksy
  • 11
@Bubbo: no tak xD 105 kg ważę, chodziło mi o to że ważąc 80kg bym nie wstydził się wyników obecnych czyli 230kg w martwym i 140 płaska (pójdzie 150 niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale ćwiczę rekreacyjnie dla samopoczucia a nie pod zawody. A ja poruszam tu inny temat. Jak ważysz 70 kg i twoja dieta to kanapka do szkoły, schabowy na obiad i cheetody na kolacje
@stefan8800: A ja tam rozumiem, ja trenuje dla przyjemności i zdrowia psychiczneg, a jakieś efekty i progres siłowy to sprawa drugorzędna, bo lubię podnosić ciężkie przedmiotu i lubię #!$%@?ć to jakoś idzie. Ale ostatni raz miałem plan treningowy 3 lata temu, teraz radosne treningi i #!$%@? ze nie pepgrwsuje tak jak bym mógł mając normalny plan i się go trzymał albo trzymał michę xD
Pobierz krzysiek944 - @stefan8800: A ja tam rozumiem, ja trenuje dla przyjemności i zdrowia p...
źródło: comment_1671542163Ny1dD9qgFBGcAhMDETvWWx.jpg
Ja jestem zdania, że jako szczaw którym ja też byłem, jednak trzeba z grubej rury wejść na masę.


@stefan8800: Od kilkudziesięciu miesięcy się właśnie tego obawiam i się kręcę w kółki. Gdy za dwa lata nic nie zmienię i dalej będę wyglądał tak samo, to powiem Ci czy miałeś racje xD.
@pokey: wbijaj nawet na dużą masę i nie peirdol, do wakacji daleko xD Nic ci nie da takich naturalnych przyrostów siły i mięcha jak większa masa. Jedna duża masa do zbudowania 80% potencjału mięśniowego i ma się spokój jako natural do końca życia xD Potem wycinki, utrzymanie, lekka długa masa itd.
@stefan8800: dokładnie to samo mam na silowni w robocie ludzie ćwiczą ciągle to samo i ciągle stoją w miejscu jak bym miał tak trenować to szkoda było by mi czasu bo aji siły ani sylwetki nie mają. Zgadam się też z tym że chamska masa to jest klucz dla naturali sam najwięcej progresu siłowo i sylwetkowo mam jak się ulewam