Wpis z mikrobloga

Mamy zimę wiec przypominam niedzielnym kierowcom:
Kiedy wsiadasz do samochodu w puchowej kurtce to pasy przepuszczamy POD kurtka. Musza one przylegać do ciała aby były skuteczne. Myślałem, ze to wiedza podstawowa, która nabywa się na kursie ale widocznie gro kierowców znalazło plastik w chipsach
Zapinając pas na kurtce można równie dobrze w ogóle ich nie zapinać - skuteczność ta sama
#motoryzacja #samochody #bezpieczenstwo
Pobierz urojony_uzurpator - Mamy zimę wiec przypominam niedzielnym kierowcom:
Kiedy wsiadasz ...
źródło: comment_1671469960jNyBCKtiDiPkncenkDFt3b.jpg
  • 78
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urojony_uzurpator: ciekawe, czy te modele, które siadają za fajerą w puchowej kurtce, chodzą w niej też po domu xD po to człowiek wynalazł ogrzewanie, żeby nie krępować ruchów zbędnymi warstwami ubrań kiedy się kieruje, do #!$%@? wacława XdddDdDDDDD
@zdupydomordyzaury: ciekawi mnie sprawa z tym ładunkiem, mam w aucie systemy awaryjnego hamowania itp i raz się zdażyło, że postanowił zahamować za mnie i dociągnął mi pasy, wypadku nie było ale teraz zastanawiam się czy nie wykorzystał już tego ładunku do dopinania pasów ...
@Woockashek: niby to tylko 2-3cm, a jednak awaryjne napinacze pasów są montowane, więc tematu bym nie bagatelizował. Po zapięciu staram się pamiętać, aby dociągnąć pas, bo szczególnie biodrowy lubi być luźny.
Myślałem, ze to wiedza podstawowa, która nabywa się na kursie ale widocznie gro kierowców znalazło plastik w chipsach


@urojony_uzurpator: Nie tyle w chipsach, co po prostu na kursach tego nie uczą, to skąd mają ludzie wiedzieć. Wina nauczania, a nie kierowców.
Zapinając pas na kurtce można równie dobrze w ogóle ich nie zapinać - skuteczność ta sama


@urojony_uzurpator: Pisząc takie wysrywy mógłbyś w ogóle nic nie pisać, na to samo by wyszło. Albo nawet lepiej by było bo jeszcze kogoś przekonasz, by w kurtce nie zapinał pasów, bo bez sensu.