Wpis z mikrobloga

Mamy zimę wiec przypominam niedzielnym kierowcom:
Kiedy wsiadasz do samochodu w puchowej kurtce to pasy przepuszczamy POD kurtka. Musza one przylegać do ciała aby były skuteczne. Myślałem, ze to wiedza podstawowa, która nabywa się na kursie ale widocznie gro kierowców znalazło plastik w chipsach
Zapinając pas na kurtce można równie dobrze w ogóle ich nie zapinać - skuteczność ta sama
#motoryzacja #samochody #bezpieczenstwo
Pobierz urojony_uzurpator - Mamy zimę wiec przypominam niedzielnym kierowcom:
Kiedy wsiadasz ...
źródło: comment_1671469960jNyBCKtiDiPkncenkDFt3b.jpg
  • 78
@DiggerMeat: tak, odpalam grzanie fotelu to za 2 minuty w dupę jest ciepło, a nadmuch daję tylko na szybę, jak nie dmucha mi w twarz to nie jest zimno
po 5 minutach już w środku będzie całkiem ciepło, ale jak dla mnie już od początku jest komfortowo
wykopki się śmieją a to ważna kwestia


@PodniebnyMurzyn:

1) OP kieruje tego posta do ludzi, którzy nie wiedzą czegoś. Ci, co wiedzą nie potrzebują tego posta. Jednocześnie OP obraża odbiorców tego posta, nazywająch ich najpierw niedzielnymi kierowcami, potem, że (tu tylko część niewiedzących) prawo jazdy mają z czipsów, w międzyczasie podlewając to sosem chłopskiego rozumu, że mogą równie dobrze nie zapinać wcale xD Na deser cały post brzmi tak jakby to
o fotelikach dziecięcych to słyszałem od dawna ale testów z dorosłym człowiek na przednim siedzeniu nie widziałem.


@dawid131: W sumie to nie jestem pewien czy jesteś zadowolony, że wreszcie zobaczyłeś test z dorosłym (choć nie całkiem na przednim siedzeniu), czy po miniaturce i początku filmu stwierdziłeś, że ten filmik jest tylko o dzieciach, a to, to już widziałeś i wciąż czekasz na jakiś film z dorosłym. ( ͡° ͜ʖ