Wpis z mikrobloga

Czy widzicie jak nasz kraj upadł przez ostatnie 7 lat? Czy ktoś pamięta takie rzeczy jak dymisja ze niewpisanie zegarka do oświadczenia majątkowego? Teraz szef policji szmugluje przez granicę granatnik, odpala go w gabinecie i tylko cudem nie zabija nikogo. Nikt nawet nie spodziewa się jego dymisji, a bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jakieś odszkodowanie dla samego zainteresowanego. Wzorem standardów rosyjskich wypuszcza się też w eter kilka różnych wersji wydarzenia, żeby jak najbardziej rozmydlić temat i znudzić nim opinię publiczną.
I potem się wszyscy dziwią, że młodzi faceci mają gdzieś #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Kiedy porówna się to ze standardami zachodnimi gdzie minister odchodzi w niesławie, bo przez przypadek wydał ze służbowej karty kilkanaście euro na prywatne zakupy, człowiek naprawdę widzi w jakim bantustanie przyszło mu żyć.

#bekazpisu #policja
  • 115
@Alky: Ty wiesz że te fundusze to pożyczka? KPO przy najmniejszym błędzie z wykorzystaniem tych funduszy będzie się odbijać czkawką, wcale nie chodzi tylko o sądy. Pierwsza transza zawiera około 40 postanowień m.in podwyżka podatków, podatki od elektrowni węglowych, wycofanie ze sprzedaży samochodów spalinowych od 2026r, więcej płatnych dróg,podatek od samochodów spalinowych, na polskim satelicie na orbicie skończywszy.
Reasumując dla normalnego kraju KPO to świetna pożyczka na dobrych warunkach, dla Polski
@pawelczixd: Ciągle te #!$%@? ile pkb za kogo było. Rządy ocenia sie przez pryzmat zmian jakie wprowadzili a nie ile było wtedy pkb. Jak rząd zadłuża się na potęgę to pkb rosnie, ale oczywiście w krótkim okresie. Wzrost pkb można zmieniać w długiej perspektywie a i tak cięzko to ocenić, bo wiele innych czynników ma na to wpływa i nie wiesz jak przy innych rządach by to wyglądało.
Za PO podczas
@zakamuflowany_fetyszysta akurat w tamtych latach zaczynałem swoją pierwszą pracę i pamiętam swoją pierwszą wypłatę. Dziś mam więcej ale nie dzięki to rządowi tylko swojej pracy. Różnica jest taka że wtedy jakoś nie śledziłem co tam nasz rząd specjalnego wymyśli. PO strzeliło sobie w kolano że nie pomyśleli przez PiSem o 500 + lub czymś podobnym. Tylko że nie ma i nie ma. Po tylu latach mogli coś zapromować. Widać że ludzie czekali
odpala go w gabinecie i tylko cudem nie zabija nikogo.


@RetroOldboy: nie cudem, okazało się że granatnik jest mądrzejszy od użytkownika i nie "uzbroił się", nie powodując wybuchu.
@Kanapaisofawjednym: Proszę o źródło, bo ja mam jako źródło rozmowy z zarządem bardzo dużej spółki, że jakby nie ten europejski kredyt zaufania to oni by SSC/BPO otwierali właśnie albo w Meksyku albo w Afryce
Jej, co za bzdury piszecie.

@RetroOldboy:

Czy ktoś pamięta takie rzeczy jak dymisja ze niewpisanie zegarka do oświadczenia majątkowego?


Nowak (ten od zegarka) spędził niedawno prawie rok w areszcie, obecnie wyszedł, ale jest objęty dozorem policyjnym i ma zakaz opuszczania kraju. Za zegarki? Nie, ze względu na trwające dochodzenie związku z (cytuję) podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy. W Polsce i na Ukrainie. W obydwu krajach pełnił
KEjAf - Jej, co za bzdury piszecie. 

@RetroOldboy: 
 Czy ktoś pamięta takie rzeczy...

źródło: comment_16714946144uEkZsUwdzwYqOsAVcHWWf.jpg

Pobierz