Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama tatuaż miała za free. Pamiętam tą aferę jak dziś. Pod jej wpisem pisałem, że pewnie w #!$%@? leci, a inne Julki ją głaskały po głowie, bo my faceci nie wiemy jak to jest być ofiarą "molestowania" i że strach je tak paraliżuje, że nie mają siły wstać i odejść. Ta menda była jeszcze tak bezczelna, że poszła na papierosa i dała sobie dokończyć tatuaż po tym niby "molestowaniu", a później na
@suqmadiq2ama tatuaż miała za free. Pamiętam tą aferę jak dziś. Pod jej wpisem pisałem, że pewnie w #!$%@? leci, a inne Julki ją głaskały po głowie, bo my faceci nie wiemy jak to jest być ofiarą "molestowania" i że strach je tak paraliżuje, że nie mają siły wstać i odejść. Ta menda była jeszcze tak bezczelna, że poszła na papierosa i dała sobie dokończyć tatuaż po tym niby "molestowaniu", a później na
@Nighthuntero: Ten tatuator na stałe mieszka z żoną i dzieckiem w USA, przyjechał do Polski gościnnie do jednego studia, co jest bardzo częstą praktyką w tym zawodzie. Wkrótce po tym wrócił do Ameryki i z tego co z nim rozmawiałem, oraz innym tatuatorem go znającym, a robiłem sobie przedwczoraj dziarę, już nie mam zamiaru w ogóle przyjeżdżać do Polski w jakimkolwiek celu. Po całym kraju wieść się rozeszła i jest spalony