Wpis z mikrobloga

@Atalluss: Chory kraj, chore prawo. Ludzie klaskają uszami na wieść o zaostrzaniu kar, a nie rozumieją, że w prawie kara ma przede wszystkim odstraszać, a w przypadku naruszenia nakładać określone dolegliwości, ale #!$%@? mać w granicach słuszności. To prawo serwowane przez PiS jest niesłuszne, idiotyczne i służy tylko i wyłącznie wyciąganiu pieniędzy, gnojeniu obywateli i budowania poparcia w oparciu o populizm. "Patrzcie my rządzimy i damy im takie kary, że się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio dostałem mandat od straży miejskiej, ponieważ stanąłem mniej niż 10 m od skrzyżowania - staje tam codziennie co chwilę inne auto, ale zadzwonił akurat ktoś nadgorliwy i akurat mnie zgłosił... Efekt? 300 zł mandatu i 5pkt karnych (wcześniej był 1pkt). Dodam, że nie zagradzałem nikomu drogi, ani nie utrudniałem ruchu. To nie jest normalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina: xD
Nie no nie można tak generalizować. Ja co prawda nie miałem takich przygód (no dobra, 4 miesiące po zdaniu prawka wypadłem z drogi podczas ulewy XDDDDD), ale słyszałem już o nie jednej głupiej akcji doświadczonych kierowców. Przetarcie na parkingu to albo efekt braku bazowych umiejętności, albo pośpiechu. No albo zwiechy w mózgu xd mój kuzyn kiedyś wjechał w lampę pod domem czy tam pod sklepem, w każdym razie wyjeżdżał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjnck: typie, przecież to samo powiedziałem - nie jesteś pewien winy stłuczki i samo przyjechanie psów gwarantuje ogromny mandat dla jednej ze stron i ich interpretcja zrzuca te koszta na jedną stronę. Nie mówię tu o nowych furach, gdzie aso za pierdnięcie zdziera tysiące
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atalluss: Jak ja nienawidzę takich ludzi, którzy na parkingu otwierają te drzwi w aucie jak bramę do stodoły... Naucz się chłopie szacunku do czyjeś własności. Ostatnio widziałem babke na parkingu, która otwierając drzwi uderzyła w inne auto, oczywiście podszedłem do niej i zwróciłem uwagę żeby uważała co robi, a ona mówi, że problemu nie widzi bo to było lekko i się śmieje, to ją bardziej dosadnie #!$%@?łem i w końcu zrozumiała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@-PPP-: @Kupamilosci: @niebiesko-niebieski: @msichal: @CultedelaRaison: @Docent_Jan_Mula: no dobra a co jak podczas kolizji poszkodowany mówi: dajesz mi 500zł żebym nie wzywał policji + spisujemy oświadczenie do ubezpieczalni. Czy można takiego'poszkodowanego' o wyłudzenie pieniędzy zasadzić? Bo rozumiem dogadujemy się i piszemy do ubezpieczalni ale jak gościu chcę dodatkowo hajs żeby nie wzywać policji to chyba jest na to jakiś paragraf?
Przerysowałem kobietę na parkingu. Na moim aucie zupełnie żadnego śladu, na jej 5cm ryska. Nie zgodziła się na oświadczenie. Przyjechała policja- mandat 1020 zł i 10pkt.


@Atalluss: 10 pkt za kolizje parkingową w STREFIE RUCHU ? WTF ?
Mieszkam w jednym z największych polskich miast. Moja dziewczyna przynajmniej raz na dwa miesiące, parkując pod sklepem, wraca i spotyka nową obcierke. Jeszcze nigdy, nikt nie zostawił karteczki z numerem i zawsze się dziwiłem, ale teraz już rozumiem


@Atalluss: mieszkam w Krakowie od 40 lat od 20 lat jeżdżę samochodem regularnie i często staje pod sklepami marketami i jeszcze nigdy naprawdę nigdy nikt mnie nie stuknął ani nie obtarł. Gdzie ty