Wpis z mikrobloga

Czy ja mówiłem, że coś zarejestrowałem? Czy @Libertarianie pisząc posty w tym proponowaniu TRASY co trzeba ująć w zgłoszeniu do Urzędu Miasta i jest to ujęte w w sekcji bocznej (jaka jest trasa), w ogóle to zgłosili do Urzędu miasta?

1. Ktoś zgłosił protest na Placu Zbawiciela o czym w ogóle ja nie informowałem, okazało się na miejscu że to jakaś akcja LGBT xD
2. Zaczyna się o 12 (jak ja nawet nie dałem info o żadnej 12 tylko 12:30);
3. Brak jest trasy w zakładce bocznej;
4. Godzina zakończenia to 16:00, nie zaś 15:30;

Czy to wskazuje na to, że ja zgłosiłem jakiś protest i wyznaczyłem trasę?

Po co sugerowaliście jakąś trasę przejścia na mapach google, skoro to nie WY mieliście być organizatorami? Wy myślicie, że się zgłasza przemarsz, a potem ad hoc idzie się gdzie chce, że urząd się domyśli?

Tworzyliście swoje plakaty, informowaliście że jest to zgłoszone do UM, jak nie było w tym zakresie potwierdzenia z mojej strony?

Było praktycznie 0 kontaktu ze strony Libertarian względem mnie czy ja coś zgłosiłem a pisałem na mirko o tym, że miałem załamkę psychiczną + poprzedni post przed ciszą sugerował, że się wycofuję.

A teraz mi mówicie, że ja się miałem zjawić jako organizator XD Czyli przejęliście "temat", trasę wyznaczyliście na mapach google, własna grafika itd, zapewne też wasze nagłośnienie i przemówienia, ale ja miałem się zjawić jako organizator? WTF xD

mleko się rozlało i nic tego nie zmieni ale wina również stoi po waszej stronie

Koniec końców - nie warto było #!$%@?.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #protest
PROTEST_DOSC - Czy ja mówiłem, że coś zarejestrowałem? Czy @Libertarianie pisząc post...

źródło: comment_16712811869wiMUNM0fU5pLaBFGtVWdi.jpg

Pobierz
  • 69
@PROTEST_DOSC: Chłopie, skompromitowałeś się. Robisz na wykopie wielkie znalezisko o strajku w Warszawie, nie Libertarianie tylko Ty i dzisiaj okazuje się, że nie zostały dopełnione sprawy papierkowe? Ty jesteś poważny człowieku?

„Miałem załamkę psychiczną + poprzedni post przed cisza sugerował, że się wycofuję” - nawet nie wiem jak to skomentować, po prostu obsrałeś zbroję metr przed kiblem. Proponuję #usunkonto
@Filipterka25:

Lempart? Chciała protesty, zrobiła protesty.


Zrobiła protesty, ale wciąż jeszcze wiele brakuje do wysokiego stopnia zorganizowania tej grupy. Wciąż można im wiele poprawić.
Jaki jest odbiór Strajku Kobiet na wykopie? Czy w ogóle tu są, potrafią bronić się przed zarzutami i tłumaczyć swoje stanowisko?
Zrobiła protesty, ale wciąż jeszcze wiele brakuje do wysokiego stopnia zorganizowania tej grupy. Wciąż można im wiele poprawić.


@976497: Zorganizowali, a wypokstrajk został rozgromiony przez Babcię Kasię, randomowy patrol drogówki i własne sznurówki.

Jaki jest odbiór Strajku Kobiet na wykopie? Czy w ogóle tu są, potrafią bronić się przed zarzutami i tłumaczyć swoje stanowisko?


@976497: Ty tak na serio z tym wypokem?

krytyka i wyśmiewanie.


@Anakee: Still better love
@PROTEST_DOSC: Miras nie #!$%@?. Protest miał być dobrą oddolną inicjatywą. Następnym razem nie można pozwolić żeby polityczni się podpinali. Organizuj jeszcze raz protest. Tym razem sam żeby wszystko ogarnąć. Zawsze warto.
@Anakee: Strajk kobiet, KOD - czy uda im się przygotować i dojść do przejęcia władzy po 7 latach rządów PiS? PiS prawdopodobnie znowu wygra.
Górnicy tak sprawnie działają, że nie ma w Polsce węgla, a kopalnie są zamykane.
O stanie służb mundurowych świadczy choćby ostatnie wydarzenie na szczytach kadr policji (że w ogóle z granatnikiem ktoś pokonał wiele barier prawnych i proceduralnych).